Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Bir Sonraki Hareketi

Sanji ne yapar?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji hyo'nun haki'yi biliyor mu o da şüpheli. Çünkü gözlem alanında uzman sanji. Eğer hyo'nun hakisini bilmiyorsa arc başındaki luffy gibi sadece vurur, kan alamaz.
Reis çatıdaki 5liden sadece Luffy biliyor o tekniği. Bir Law var muadilini yapabilen. O zaman diğer üçünü üç hayırla yollayalım bari, napalım. :bilmem:

Herhalde Şöyle güzel bir yemek yapar Zoro ve Luffy abilerine diye düşünüyorum... Onu da aşçı diye diyorum heee.. yoksa onu da yapmazsa Black Maria’ya köle diye satarlar bunu...

Üye silindi 1004

Bence sonunda kişisel gelişim yaşasın ve Black Maria'yla dövüşsün Queen falan fazla gelebilir bünyesine. Black Maria'yla dövüşüp yenerse eskisinden bile fazla sevilir sonunda şu iğrenç ucuz sapıklıktan kurtulmuş oluruz.

ahahaah benim de tam kafamdan geçen buydu. skypeia dan beri temiz bir robin vs si görmüyoruz kendisine gerek kalmadan başka müttefikler vs attığı için ama şöyle epik bi robin vs maria görsek mükemmel olurdu. hatta iki karakterin yetenekleri de kapışmaya aşırı müsait aslında. black maria nın bir sürü bacağı var örümcek olduğundan mütevellit, robin de her yerden kol bacak vs çıkarabiliyor. hatta bitirici hamleyi de busoshoku açarak yapsa keşke robin, düşünsene oda flashback veriyormuş 2y öncesine, koala ve hack robin'i eğitiyorlar haki kullanabilmesi için ama robin yetersiz kalınca madem öyle meyve yeteneğine yönelelim kolu bacağı büyütelim deyip ekliyorlarmış, şu an haki kullanamasan da ne yapman gerektiğini biliyorsun, ileride kritik bir anda açılacaktır diye.

ah oda ah. yapmazsın biliyorum ama bir umut işte. öf.
Aynen aynı şeyi düşünüyoruz. Robin'in vs lerindeki karizma> tüm tayfa
Hakuba'yı yakalayışı, skypiea daki adam'ı yenerken söylediği söz falan harika. Umarım olur.
Reis çatıdaki 5liden sadece Luffy biliyor o tekniği. Bir Law var muadilini yapabilen. O zaman diğer üçünü üç hayırla yollayalım bari, napalım. :bilmem:
Luffy ileri seviye biliyor. Kınların ve hyo'nun bildiği yansıtma tarzı. Muhtemelen zoro ve killer da onu biliyor. Sanji de de kesin yok demiyorum. Gözlem de iyi olduğu için oda oradan kısmış olabilir diyorum.

Robin, sanji'yi kurtaracak. Sanji vs Queen olacak. Drake de çatıya çıkacak.
Sanji üçüncü katta. Robinle arasında 3-4 kat var. İkincisi Sanji'ye tekme atıp kan alabilen karakterler var orada. Black Maria'ya değinmiyorum bile. Robin oradan sağ çıkamaz.

Robin ile Brook gitse muhtemelen Franky ve Sasaki'ye den gelecekler.

Açtığı yara kapanmıyor diye düzeltir Oda onu üzülme. :(
Deme öyle. Deme işte.
Niye biliyor musun? Çünkü inanırım.

Kılıçlar benim zayıf noktam aga. Enma'nın namus geri gelsin de nasıl gelirse gelsin bana uyar.
Ama benim bildiğim Enma o içten patlatmalı haki şeysini yapmıyor sadece çok fazla haki çekiyor ve o şekilde saldırı yapılma imkanı veriyor. Yani Enma'da bir işe yaramaz demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık