Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Bir Sonraki Hareketi

Sanji ne yapar?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji hiç umurumda değil. Neredeyse arc başından beri Queen ile dövüşmesini bekliyorum. Hala aynı düşünceye sahibim. Robin geçen bölüm kaleye koşmuştu. 1001.bölümde muhtemelen Sanji'yi kurtarırken ya da halihazırda kurtarmış şekilde görürüz. Ondan sonra da Sanji Marco'ya yardımcı olmak maksadıyla Queen'e dalar.

Bir şey soracağım Drake ne yapacak o esnada? Boşuna mı dedi bana bırak burayı diye Zoro'ya? King'e Queen'e dalmayacaksa niye kaldı orada?

Üstelik Sanji, Drake ve Queen birbirine çeşitli şekilde bağlılar. Wano başından beri işlenmişler.

Ben de drake yerine sanji'yi çatıda görmek isterim ama oda'nın nova fetişi buna müsaade eder mi bilmem. :/
Aslında yiğidomu çatıda görmemek benim ciğerimi dağlıyor ama en son Oda aşağıda kalacak diyerek noktayı koydu. E madem onurumuz gururumuz Drake'i aşağıda bıraktık. Bir de yanında Marco var. Brook, Franky, Robin de orada. Daha Sanji'yi aşağı indirmenin alemi yok. 2 yonkou var orada. Tamam 3 kaptan ve sağkollar güzel bir savaş gücü oluşturuyor ama Sanji'ye orada daha fazla ihtiyaç var.
Zaten adamı o kadar rezil eden Oda'nın boynunun borcu onu çatıya çıkarmak.

Silinmiş Üye

bu sanjiye ne power up ne hız ne de haki lazım, bu adama şaplı yemek lazım arkadaş başka türlü bu adam paklanmaz.

Aslında yiğidomu çatıda görmemek benim ciğerimi dağlıyor ama en son Oda aşağıda kalacak diyerek noktayı koydu. E madem onurumuz gururumuz Drake'i aşağıda bıraktık. Bir de yanında Marco var. Brook, Franky, Robin de orada. Daha Sanji'yi aşağı indirmenin alemi yok. 2 yonkou var orada. Tamam 3 kaptan ve sağkollar güzel bir savaş gücü oluşturuyor ama Sanji'ye orada daha fazla ihtiyaç var.
Zaten adamı o kadar rezil eden Oda'nın boynunun borcu onu çatıya çıkarmak.
Sanji hyo'nun haki'yi biliyor mu o da şüpheli. Çünkü gözlem alanında uzman sanji. Eğer hyo'nun hakisini bilmiyorsa arc başındaki luffy gibi sadece vurur, kan alamaz.

Robin, sanji'yi kurtaracak. Sanji vs Queen olacak. Drake de çatıya çıkacak.

ahahaah benim de tam kafamdan geçen buydu. skypeia dan beri temiz bir robin vs si görmüyoruz kendisine gerek kalmadan başka müttefikler vs attığı için ama şöyle epik bi robin vs maria görsek mükemmel olurdu. hatta iki karakterin yetenekleri de kapışmaya aşırı müsait aslında. black maria nın bir sürü bacağı var örümcek olduğundan mütevellit, robin de her yerden kol bacak vs çıkarabiliyor. hatta bitirici hamleyi de busoshoku açarak yapsa keşke robin, düşünsene oda flashback veriyormuş 2y öncesine, koala ve hack robin'i eğitiyorlar haki kullanabilmesi için ama robin yetersiz kalınca madem öyle meyve yeteneğine yönelelim kolu bacağı büyütelim deyip ekliyorlarmış, şu an haki kullanamasan da ne yapman gerektiğini biliyorsun, ileride kritik bir anda açılacaktır diye.

ah oda ah. yapmazsın biliyorum ama bir umut işte. öf.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık