Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Dövünce ne oluyor? Benim adam dert etmemiş bunu, ben neden dert edeyim? Bir de neden dövdüğüne falan baktınız mı hiç?

Ayrıca okama olunca ne oluyor? Şu serideki okamalar, adam geçinen birçok karakterden daha kaliteli.:)
Senin adam saf olduğu için dert etmiyor yahu yoksa çok büyük hata o hareket. Okama olunca bir şey olmuyor yav ben sadece Sanji'ye kılım, adamın her hareketi ofsayt :D

Sen “ne de olsa gerçek değil” diye her şeyi duygusuz mu takip ediyorsun? Şurada yaptığım erol taşı sevmemek gibi bişi değil ki. Hani adam bir roldedir ama gerçekte o değildir falan gibi bişi de değil. Çizim ama ben empati kurarak takip etmeyi tercih ediyorum. Sen dümdüz okuyorsan yazık ne diyeyim.

Bu mantıkla tartışmanın da manası yok. Bunlar gerçek değil geeeç.
Sen dizi izlerken televizyonla da konuşuyorsundur "Oğlum oraya gitme dövecekler seni." diye. :D

Ne karakter göstergesi ama? :D Sanji'ye laf etttiğin gibi, Zoro'ya da laf edersin biraz artık? :)
Zoro kaptanına ne zaman saygısızlık etmiş? KK olacağım deyip de Aşçısından dayak yiyen Luffy'e de laf etmeli miyiz? Pembe dizi mi çekiyoruz burada?
Zamanın da çok klas bir adamın söylediği bir söz vardır; " Yaptığımız şey çocuksu bir korsancılık oyunu değil" demiştir.:D
Bir de Viski tepesinde Nakamasına inanmayıp saldıran Luffy ne olur? Onu da merak ettim Çörekçiii hahaha :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık