Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Tayfaya ayar çeken reis. Ama luffy’ye vuruşu efsaneydi ne gömdü beee yaşasın hainlik. Luffy’nin kıçından ayrılmayanlar üzülür anca bu duruma.

Ha bu arada franky altı zoro üstü bir karakter.
Cidden arada hak ediyor bu Luffy. Hem Sanji abisi yaşında arada büyük dayağı yemek iyidir.
Biz hep iyi gözle bakmaya çalışıyoruz biraz da kötü gözle bakalım mükemmel bir tekmeydi keşke gelişigüzel nami’ye de çaksaydı bir tekme efsane rahatlardık değil mi:D @Kaido_93

Gariban Usopp'a poz kesmeye benzemez bu iş. Zoro beklediğiniz gibi bir tepki vermeyecek. :D
Usopp olayın da söylediği laf, Sanji olayın da verdiği tepki ve Sanji'nin,Luffy'e yaptığı, Luffy'nin bunu görür görmez başımızdan neler geçti diye laf söylemesi ( Ama Tama hasta diye anlatmadı ve mutlaka anlatacak) bütün bunlar tesadüf olamaz. :D Hele Usopp olayından sonra diyor ki; "Ne şekilde, ne sebeple olursa olsun, benim kaptanım dediğim adam, bir daha kendini başkasına ezdirirse, bu sefer tayfadan ben ayrılırım" diyor. Yani Sanji, zaten haksız ama haklı olup da yine dövseydi fark etmezdi, ne sebeple olursa olsun diyor. O yüzden kesin bir şeyler olacak. Bu arada Zoro'nun olduğu yerde, Sanji de gariban olur :a: :D

Usopp olayın da söylediği laf, Sanji olayın da verdiği tepki ve Sanji'nin,Luffy'e yaptığı, Luffy'nin bunu görür görmez başımızdan neler geçti diye laf söylemesi ( Ama Tama hasta diye anlatmadı ve mutlaka anlatacak) bütün bunlar tesadüf olamaz. :D Hele Usopp olayından sonra diyor ki; "Ne şekilde, ne sebeple olursa olsun, benim kaptanım dediğim adam, bir daha kendini başkasına ezdirirse, bu sefer tayfadan ben ayrılırım" diyor. Yani Sanji, zaten haksız ama haklı olup da yine dövseydi fark etmezdi, ne sebeple olursa olsun diyor. O yüzden kesin bir şeyler olacak. Bu arada Zoro'nun olduğu yerde, Sanji de gariban olur :a: :D
Ben anlamam ondan. Kaptan ne derse o. :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık