Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 311 84.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 15.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
WCI dahil hiç bir falsosu yok bu çocuğun. Gerektiğinde nasıl arkadaşları için ölümden korkmadan atılıyorsa (Robin-EL) gerektiğinde de babasını korumak için hayallerinden, arkadaşlarından vazgeçebiliyor.
Bir de farkında mısınız bilmiyorum ama bu Sanji’nin çocukluğunda yaşadıkları kadar ağırını tayfada bile sayılı kişi yaşamıştır. Eleştirmeden biraz kendinizi yerine koyun sonra zaten anlarsınız bu çocuğun serideki en düzgün insanların başında geldiğini.

Sanji, Zoro'nun arkadaşı değil öncelikle. Ayrıca adam en mantıklısını söylüyor. Karşına iki yonkou alıp da hayatta kalma şansın sıfır. Luffy'nin Tottoland'dan dağ sağ çıkma olasılığı da sıfırdı.
Vay arkadaş!!! Sanji şimdi de üvey evlat muamelesi görmeye başladı.:D

Hadi Sanji, Zoro'nun arkadaşı değil. Enies Loby'de Robin tayfayı bırakınca koşa koşa gidiyordu ama. Yoksa Zoro'nun da mı kadınlara karşı zaafı var? Daha detaylı yazmaya gerek yok aslında.

Vay arkadaş!!! Sanji şimdi de üvey evlat muamelesi görmeye başladı.:D

Hadi Sanji, Zoro'nun arkadaşı değil. Enies Loby'de Robin tayfayı bırakınca koşa koşa gidiyordu ama. Yoksa Zoro'nun da mı kadınlara karşı zaafı var? Daha detaylı yazmaya gerek yok aslında.
Sanji ile Robin'in tayfayı bırakmasının ne alakası var, anlamadım.

Zoro Reis(!), Robin tayfadan ayrıldığında sorgusuz sualsiz koşa koşa yardıma giderken, Sanji ayrıldığında kendi haline bırakın diyor... Bundan bahsediyorum.
Yoo, sorgusuz sualsiz gitmiyor. Yine bu kadın dostumuz mu düşmanımız mı falan diyor. En son Nami, Robin bizim için kendini feda etti tarzı şeyler söyleyince gidiyor. Ben öyle hatırlıyorum en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık