Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Oda henüz son darbesini vurmadı. Sanji bir kadınla ölümüne dövüşmek zorunda kalacak. Ivankov'un kendisine enjekte ettiği ve kullanmayı öğrettiği hormonu aktif ederek kendini tam bir kadına dönüştürecek ve o kadını dövecek. Sonra KF üyelerinin bir çoğu üstene toprak atacak. Ama bazıları (benim gibi) sevmeye devam edecek.

Son düzenleme:
Oda henüz son darbesini vurmadı. Sanji Ivankov'un kendisine enjekte ettiği ve kullanmayı öğrettiği hormonu aktif ederek kendini tam bir kadına dönüştürecek. Sonra o şekilde o kadını dövecek. Sonra KF üyelerinin bir çoğu üstene toprak atacak. Ama bazıları (benim gibi) sevmeye devam edecek.
O hormon geri teper Sanjiyi Beyaz Sakal gibi yapar sonrada kadının dizlerinin bağı çözülür ve kendini Sanjinin kollarına atar erkeğim der.:good:

Oda henüz son darbesini vurmadı. Sanji Ivankov'un kendisine enjekte ettiği ve kullanmayı öğrettiği hormonu aktif ederek kendini tam bir kadına dönüştürecek. Sonra o şekilde o kadını dövecek. Sonra KF üyelerinin bir çoğu üstene toprak atacak. Ama bazıları (benim gibi) sevmeye devam edecek.
Acaba kadın olduktan sonra Nami'nin vücudundayken yaptığı gibi kendi vücuduyla oynaşır mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık