Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Baskın kıyafetinde birkaç değişiklik yapmasını isteyecekti frankyden bakalım ne çıkacak ortaya.

Dövüş stilinin baskın kıyafetiyle daha üst seviyeye çıkacağını düşünüyorum hiç yoktan defans anlamında.

Luffy’nin kaptan olarak alması gereken öncelikli kararlardan biri de, bu azgın tekeyi gemide evermektir. Luffy Ve Zoro abi olarak bu konuda gerçekten bir şeyler yapmalılar artık. Ama şimdi düşününce bunun da yeterli olacağını düşünmüyorum. O yüzden Zoro’nun bir parti anında Sanji sarhoşken, ani bir Shishi sonson ile Sanji’yi hadım etmesi lazım...

Luffy’nin kaptan olarak alması gereken öncelikli kararlardan biri de, bu azgın tekeyi gemide evermektir. Luffy Ve Zoro abi olarak bu konuda gerçekten bir şeyler yapmalılar artık. Ama şimdi düşününce bunun da yeterli olacağını düşünmüyorum. O yüzden Zoro’nun bir parti anında Sanji sarhoşken, ani bir Shishi sonson ile Sanji’yi hadım etmesi lazım...
Yani Sanji Sarhoş olmasa; Zoro Sanji Junior'u bile kesemez mi demek istiyorsun? Nasıl Zoro fanısın sen. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık