Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 312 84.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.2%

• Kullanılan toplam oy
    368
Garp çok uç bir seviye. Amiral üstüne çıkabileceğini sanmam.
Garp kadar olur olmaz ona bir şey demem de meyvesiz ve silahsız çıkılabilecek bir seviyedir kendisi, onu belirtmek istedim. Sanji'nin güçlenmek için ailesinden gelen power up'a ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Ama Oda karaktersizliğini Sanji üzerinden konuşturmaya çok takmış olduğundan kafalarda bir şüphe olmasına da şaşırmıyorum.

Atlama sonrası özellikle WCI'de Sanji'yi çok zor durumlara soktu yazar ve anca geçen sene ufak bir power up alabildi.

Bence de meyvesiz ve ekipmansız güçlenmeli. Ama öyle nereye kadar gider bilmiyorum.
Bence, ajanlıktan isyancılara geçmiş bir karakter yaratabilirdi. Haki ve ajanların kullandığı teknikleri kullanırdı...
Zaten sky walk gibi bir tekniği bile, uzun süre koştuğu için öğrenebildi. Sonra oda'nın mecha fantezisi için araç oldu.

Oda meyve yedirecek herhalde o yüzden fazla güçlü göstermek istemiyor şimdiden Zoro'ya denk olursa meyveyle fark atar diye düşünüyor olabilir tabii bunu yorumlamak için önce kostümün her şeyini de görmek gerek.

Garp kadar olur olmaz ona bir şey demem de meyvesiz ve silahsız çıkılabilecek bir seviyedir kendisi, onu belirtmek istedim. Sanji'nin güçlenmek için ailesinden gelen power up'a ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.
Ama Oda karaktersizliğini Sanji üzerinden konuşturmaya çok takmış olduğundan kafalarda bir şüphe olmasına da şaşırmıyorum.
Yıllar önce seriye sırf sanji karakteri için başlamıştım... Resmen sevdiğim karakter gözümün önünde eridi.

Oda meyve yedirecek herhalde o yüzden fazla güçlü göstermek istemiyor şimdiden Zoro'ya denk olursa meyveyle fark atar diye düşünüyor olabilir tabii bunu yorumlamak için önce kostümün her şeyini de görmek gerek.
Ben meyve yiyeceğini pek sanmıyorum. Gelirse ussop ve franky sayesinde gelir, ama ben pek etkili olacağını sanmıyorum. Zoro gibi bir adama yanaşamaz bile.

Yıllar önce seriye sırf sanji karakteri için başlamıştım... Resmen sevdiğim karakter gözümün önünde eridi.
Oda'nın çırpınışları. Karısını bu adamdan kıskanıyor ve bu yüzden rezil etmek için çaba sarf ediyor.
Ama belli ki yenge bu oyunlara kanmıyor ve bu da Oda'yı sürekli kamçılıyor.
Yakındır Sanji'den sebep Oda kapıdışına konur.

Oda'nın çırpınışları. Karısını bu adamdan kıskanıyor ve bu yüzden rezil etmek için çaba sarf ediyor.
Ama belli ki yenge bu oyunlara kanmıyor ve bu da Oda'yı sürekli kamçılıyor.
Yakındır Sanji'den sebep Oda kapıdışına konur.
Ben umudumu kaybettim artık. Oda artık sanji'yi hangi komik sahneye koysam ya da hangi kadına tokatlatsam diye düşünüyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık