Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    130
Kamazo bilgisinden sonra bu konuyu ilk kez görüyorum tekrar.Konuda güncelleştirilmesi gereken şeyler var.Sanji Zoro’nun rakiplerine karşı derken Killer ne olur kazanır mı ? Yada Sanji Killer’ı tekleyebilir mi ? Ey Sanji ve Zoro fanları ne diyorsunuz bu işe. @Historia @killz0ne @RedTeroR @Densetsu no Samurai
Sanji Killer'ı tekliyemez saldırı gücü Zoro kadar iyi değil ama Zoro'nun yediği darbeyi de yemez.Sanji yener Killer'ı.

Kamazo bilgisinden sonra bu konuyu ilk kez görüyorum tekrar.Konuda güncelleştirilmesi gereken şeyler var.Sanji Zoro’nun rakiplerine karşı derken Killer ne olur kazanır mı ? Yada Sanji Killer’ı tekleyebilir mi ? Ey Sanji ve Zoro fanları ne diyorsunuz bu işe. @Historia @killz0ne @RedTeroR @Densetsu no Samurai
Gülücük falan koyacaktım, unuttum. Böyle çok ciddiyim gibi olmuş. Aslında eğlencesine attım onu. :D

Alıntıladığın adamlar burada birbirine girince görürsün zehirli kısmını. :ehe:
Hiç gerek yok öyle şeylere :)

Mw'cim Sanji de Killer'ı yener ama tekleyemezdi. Zira Sanji'nin saldırı gücü Zoro'nun yarısı kadar var mı yok mu o bile belli değil. Ama yenerdi.

Hiç gerek yok öyle şeylere :)

Mw'cim Sanji de Killer'ı yener ama tekleyemezdi. Zira Sanji'nin saldırı gücü Zoro'nun yarısı kadar var mı yok mu o bile belli değil. Ama yenerdi.
Yarısı kadar belirsizken nasıl yener dediğini çözemedim ama neyse. :D

Ryuma hariç hepsini alır, Page One'ı eğer yendiyse sıkıntı çıkmaz heralde fazla :bilmem:
Zombi halini şu an alır o zaman bilemem ama ölü beden sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık