Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Samurai 8: The Tale Of Hachimaru

Genel konuşmalara yönelik ben de bunları düşünüyorum minvalinde yazdığım için birini alıntılamadım. Naruto serisinin sonunu ben de beğenmiyorum ama ben başını da beğenmezdim. Shippuuden'den maske düşene kadarki yerleri iyi buluyorum. Kishi'nin benim için çoğu mangakadan farkı aslında aradığımı fark etmediğim bir şeyleri bana buldurmasıdır. Samurai 8 için manga daha başlamadan discordunda bir yorum vardı. Bir iki volüm sonra jutsu ve Naruto'daki şeylere bağlar gibisinden bir yorum. Doğrusu bilemiyorum, ben artık eskiden aradığım şeyleri bile arıyor muyum emin değilim. Ama iki chapter için bu soruyu sormak erken geliyor, beni devam ettirecek olan da bu.

Bölüm hakkında yorum: İkinci Haku vakası olmaz umarım. Yeni karakter tip olarak güzel.

Serimanga öyle bir sürü seri alıyor cevirmiyor sonra.

Zaten seri pek tutacaga benzemiyor. Ne yalan söyleyim hayal kırıklığı oldu şu 3 bölüm bende.

Ruh yok ayrıca şu an mangada.
Ben 2'ye bakmadim halen. İlk bolümde iyi derken sonrasında kötü oldu o zaman. Buyuk beklenti=sonuc 0.

O kedi yaptığı iyi de, yeni gelen asosyal kız da hadi bi nebze ama ana karakter leş.

Bir de dediğim gibi. Ruh yok şu an. Fazla yavan ve alelade. Her şey çok hızlı ve karışık
Daruma sensei kor oldugu halde iyi gozlem kasmis :D
2.bolum okumadigim icin Asosyal kızi bilmiyorum :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık