Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Samurai 8: The Tale Of Hachimaru

Şu seride Kişi'nin adı geçmeseydi kaç kişi o 1. bölümden sonra kendi hür iradesiyle 2. bölümü okuyacaktı acaba?

Şu seride Kişi'nin adı geçmeseydi kaç kişi o 1. bölümden sonra kendi hür iradesiyle 2. bölümü okuyacaktı acaba?
Tanımadığım bir mangaka yazmış olsaydı ilk bölümü, evet, ikinci bölümü de okurdum ben. Ama bunun cevabını tam doğru şekilde verebiliyor muyum emin değilim. Yani Kishi de bir etkendi okumamda ve beğenmemde tabii. Zira daha önce de sevdiğim karakter çıkartabilmiş bir mangaka. Bir beklenti oluşuyor. Bundan mı beğendim bilemem. Ayırt etmek güç... Ama öyle geliyor yani. Üzerine uzun düşününce okurdum diye ayırt ediyorum. Özellikle çizimleri için diyorsan, çizimi için okumuyorum zaten. Çizimleri için okuduğum mangalar da var ama bu onlardan biri değil sadece ve bundan daha kötü çizimli mangaları da zevkle okuduğum olmuştu üstelik. Çizimi nasıl diyorsan, çok da kötü değil bence. Zaten asistanı. Yıllardır bir birikimi var çizerin. Farklı çizen birçok mangaka arasında farklı çizen bir mangaka sadece.

Sırf Kishi için de değil,yoksa Kishi benim için ortalama bir mangaka. Benim ümitli olduğum kısım eski tarz Battle Shonen manga okuyabilmekti. Ancak yeni akım mangalardan farkı yok. Bu serinin ana karakterinin orijin hikayesi ile Boku no Hero'nun veya Black Clover serisinin ana karakterlerinin orijin hikayeleri arasında ne kadar fark var?

Cidden ilk bölümlerini açıp okuyun.

Kishinin kalemine güvenecek okuyorum. Samuray serisi uzun zamandır yazmak istediği için. 5 10 bölüm beğenmez isem okumam zaten.

Cizim kötü olup, en sevdiğim 4. veya 5. manga var. Inanilmaz bir kurgu ile yazıldığı için onum cizimini bir kez sorgulamadim sanirim.

Çizim olayi bazen cidden etkiliyor dediğiniz gibi. Mikasanin manga cizimini görünce Attack on Titan okumayı iptal etmiştim anında. Onun animesi bu kadar kaliteli iken mangası hayal kırıklığına uğramıştı

Tanımadığım bir mangaka yazmış olsaydı ilk bölümü, evet, ikinci bölümü de okurdum ben. Ama bunun cevabını tam doğru şekilde verebiliyor muyum emin değilim. Yani Kishi de bir etkendi okumamda ve beğenmemde tabii. Zira daha önce de sevdiğim karakter çıkartabilmiş bir mangaka. Bir beklenti oluşuyor. Bundan mı beğendim bilemem. Ayırt etmek güç... Ama öyle geliyor yani. Üzerine uzun düşününce okurdum diye ayırt ediyorum. Özellikle çizimleri için diyorsan, çizimi için okumuyorum zaten. Çizimleri için okuduğum mangalar da var ama bu onlardan biri değil sadece ve bundan daha kötü çizimli mangaları da zevkle okuduğum olmuştu üstelik. Çizimi nasıl diyorsan, çok da kötü değil bence. Zaten asistanı. Yıllardır bir birikimi var çizerin. Farklı çizen birçok mangaka arasında farklı çizen bir mangaka sadece.
İlk bölümden kendini bir parça da olsa bağlamasını beklerdim. En azından daha çekici olabilirdi.
Çizimleri alışana kadar eğreti duracaktır ama sanki hiç alışmayacakmışım gibi hissediyorum. Yoksa çizim çok önemli değil. Karakter dizaynı ve hikaye çok kitsch geldi. Bu yüzden de çizimler daha fazla göze batıyor.
Sırf Kishi için de değil,yoksa Kishi benim için ortalama bir mangaka. Benim ümitli olduğum kısım eski tarz Battle Shonen manga okuyabilmekti. Ancak yeni akım mangalardan farkı yok. Bu serinin ana karakterinin orijin hikayesi ile Boku no Hero'nun veya Black Clover serisinin ana karakterlerinin orijin hikayeleri arasında ne kadar fark var?

Cidden ilk bölümlerini açıp okuyun.
Kişi konusunda hemfikiriz. Naruto'nun başlangıcıyla bitişi arasındaki fark Kişi'nin basiretsizliğinden kaynaklanıyor.
Bokuno Hero çok gereksiz hypelanıyor. Koca gezegende süper kahraman şeysi aldı başını gitti. Trene vaktinde bindiği için yaptığı aşırı satışlar normal. Black Clover zaten dillere destan. Keşke biraz cesur davranıp klasik battle şonen bir şey çizseydi. En azından sahip olduğu krediyi orada harcardı. Ki Naruto'nun başlangıcı aklıma geldikçe altından kalkabileceğini düşünmemek elimde değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık