Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
@Smoker sen bilirsin bu vivre kartlar kesin kanon mu ? Fikrini merak ettim, bence özelikle şu King onunlaymış, veyahut X karakter ondan daha güçlü gibi bilgiler doğruluğuna hiç inanmıyorum.

Bu arada Kaido gercekten 39 yaşındaysa neresi genç kardeşim, ben 53-55 arası düşünürdüm hep. Oden kesin Yonko olurmuş, düşük sınıf olur ama kesin olurmuş. Bu arada Oden'in Saka'ya yenilmeyeceği kesin bu 39 yaş mevzusu doğruysa.

Adam 39 yaşındaki Kaido bu hale soktuysa Saka yine hile hurdaya baş vururdu kesin.

Bu arada Kaido gercekten 39 yaşındaysa neresi genç kardeşim, ben 53-55 arası düşünürdüm hep. Oden kesin Yonko olurmuş, düşük sınıf olur ama kesin olurmuş. Bu arada Oden'in Saka'ya yenilmeyeceği kesin bu 39 yaş mevzusu doğruysa.

Adam 39 yaşındaki Kaido bu hale soktuysa Saka yine hile hurdaya baş vururdu kesin.
Shanks 33 yaşında yonkou idi. Kaido ve Oden 39 yaşında dövüştü. Muhtemelen Mihawk da 35 yaşında DEİKU ünvanını almıştır. Burdan hesap et işte Kaido'nun o zamanki gücünü.

Öyle bir seçenek mevcut değil.Ödül,yaş,boy vs bu bilgilerde hata yapılmadığı sürece yanlış verilmesi için bir sebep yok.

O hibritlerin açılmama ve kral hakilerin kullanılmama sebebini iyi biliyorum.Çakallık yapıyor mangaka.Yahu çok daha güçlü ama saklayacak ya hibrit modunu satacak ya 30 sayı sonra kral haki vurma kısmını Oden flashbackinde adamın yenilişini o yüzden bu kadar basit çizdi geçti.Feat okuyucuları da kendi mantıklarına göre böyle değerlendiriyor haliyle.O vuruşta da zamanında Ray'in kelepçe olayı gibi kral hakisi olupta çizmediyse şaşırma.Tamamen ticari ya başka birşey değil.İlk defa açıklayacağı şeyleri tayfayla veriyor sona saklıyor.Bu anlayışı yüzünden de karakterler hakkında asılsız yorumlara şahit oluyoruz.Oda'nın da çok fazla suçu var.
E.oda'da değil bence suç manga kültürü olmuş bu olay.
Boss imba birisini yensin ama bir şey göstermesin diye eski nesilin ün yapmış kişileri saçma şekilde az harcanmadı.
E.oda bu olayı çok kötü yapıyor imba birisini harcıyor ama hype yaratamıyor.

Son düzenleme:
Shanks'ın ne zaman yonko olduğu ve Sabo'nun ölmesi dışında yanlış bilgi aktarımı yaptı mı hiç bu kart bilgileri ?
Kartlar net Kanon, bir kaç hata olayını Manga'da da yapıyor.

Özellikle Marco'nun falan ödülünün söylenmesiyle bu benim için netleşti çünkü bunlar büyük bilgiler, bir bölümün tamamını Marco'nun ödülüne harcasa kimse bir şey demezdi.

Kartlar net Kanon, bir kaç hata olayını Manga'da da yapıyor.

Özellikle Marco'nun falan ödülünün söylenmesiyle bu benim için netleşti çünkü bunlar büyük bilgiler, bir bölümün tamamını Marco'nun ödülüne harcasa kimse bir şey demezdi.
Zaten Canon yav.. bana göre kartın hatalı çıkması, Mangakanın fikir değiştirmesi demek :) (Sabo olayı hariç onu tabiki gizleyecek adam :d)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık