Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Serinin kendinden en emin ve kararlı karakterlerinden biriyle en dikkatsiz ve dengesiz karakterlerinden biri karşı karşıya. Yonkou ünvanı olmasa Big Mom'a şans tanınacağı sanmıyorum.
Serinin en kendinden emin ve kararlı karakterini ham yapar Linlin. Yonkou ünvanı olmasa diye kestirip attığın şey bütün serinin en önemli güç dengesi.

Serinin en kendinden emin ve kararlı karakterini ham yapar Linlin. Yonkou ünvanı olmasa diye kestirip attığın şey bütün serinin en önemli güç dengesi.
Öyle olması gerekiyordu ama gayet kötü işlendi. Kağıt üzerinde Linlin'in kazanması gerekir ama imajı o kadar düştü ki Akainu'yu ham yapabileceğine inanası gelmiyor insanın.

Öyle olması gerekiyordu ama gayet kötü işlendi. Kağıt üzerinde Linlin'in kazanması gerekir ama imajı o kadar düştü ki Akainu'yu ham yapabileceğine inanası gelmiyor insanın.
Bence gücü konusunda hiçbir şey kötü işlenmedi. Karakteri konusunda beğenmedim şeyler var ama saldırıları hep heybetli geliyor bana.

Eskiden bu tip konuları tartışmazdım bile ancak durum ortada, baya kafa kafaya gider bu savaş, hatta algı itibarıyla Akainu'nun şansı daha yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık