Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki Devrimci Olarak Dragon'dan Daha Başarılı Olur muydu?

Devrim Ordusu Liderini Seçme Şansın Var, Oyun Kime?

• Kullanılan toplam oy
    74
Sanki Dragon’un topladığı adamlar şok matah.
Şu tarz adamları toplamış @artyomdh
Usta devrim devrim diye kutsalların ekmek kargolarına saldırıyorlar. Olan gariban işçilere oluyor. Sonra devrim yapıyoruz diye geçiniyorlar.

Sabo olmasa çöp bir oluşum. 20 senedir tek icraatleri kutsalların ekmek kargolarına saldırıp onları aç bırakmaları. Sakazuki 2 haftada bir ibret-i alem olsun diye kutsal ejder infaz ederdi. Marijeois'i bırak evlerinden dışarı adım atamazlardı.

Usta devrim devrim diye kutsalların ekmek kargolarına saldırıyorlar. Olan gariban işçilere oluyor. Sonra devrim yapıyoruz diye geçiniyorlar.

Sabo olmasa çöp bir oluşum. 20 senedir tek icraatleri kutsalların ekmek kargolarına saldırıp onları aç bırakmaları. Sakazuki 2 haftada bir ibret-i alem olsun diye kutsal ejder infaz ederdi. Marijeois'i bırak evlerinden dışarı adım atamazlardı.
Normalde zaten aç kalmamaları lazım, Red Line en büyük kara parçası ve etrafları full deniz. Tarım da yapılır, balıkçılık da. Oda sıvamış orada biraz.

Yanına topladığı kişiler ne kadar iyi kötü olur onu bilemem ama liderlik yapabilecek birisi, adam toplayabileceği bariz bana göre. Sakazuki'de dümdüz kötü bir adam değil ama sert bir tarzı var. Devrim dediğinde kanlı olur zaten, bunun için uygun bir adam.
Sorun adam toplaması değil. Marinford'da da gördük. Kendi adamını bile düşünmeden öldüren birisi. Bunu öğrenen düşmanları bunu aleyhine kullanır. Desteğini kaybeder bu adam. Desteksiz devrim de çöp olur.

Sakazuki, Dragon kadar sabırlı bir karakter değil.Çok iş yapacağım diye organizasyonu büyük bir tehlikeye atardı.

Bu işler iq istediği için Dragon daha başarılı olurdu. Güç olarak kıyaslanacaksa da Dragon'un gücünü tam olarak görmeden bununla ilgili yorum yapmak doğru değil diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık