Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki Devrimci Olarak Dragon'dan Daha Başarılı Olur muydu?

Devrim Ordusu Liderini Seçme Şansın Var, Oyun Kime?

• Kullanılan toplam oy
    74
Malumunuz son bölümlerde Dragon'a olan eleştiriler arttı. Buna istinaden forumun fikrini merak ettiğim konu; devrimcilerin liderini seçme şansınız olsa Dragon yerine Akainu'yu tercih eder miydiniz? Akainu devrimcilere liderlik etme ve devrim yapma konularında Dragon'dan daha başarılı olur muydu?

Bu senaryoda Akainu'nun kişiliği ve gaddarlığı aynı kalacak ama dünya hükümetine düşman olacak. Tarafını seç.

Dragon Kuzan tadı veriyor. Kuzan'ın nasıl tembel adaleti varsa Dragon'unki de tembel devrim gibimsi. Sakazuki Sabo'nun öldürdüğünü sandıkları Alabasta kralını öldürürdü ilk fırsatında ibret olsun diye.

Dragon böyle pasif ise 1 nika 2.de sabo dan dolayı. Kendi ırkından-ülkesinden kovulanları toplamış, hükümetin dahi bulamadığı ada inşa etmiş, belli alt yapı yapmış üstüne denizcilerin düzenini bilen birisi bu derece pasif olamaz. Olmamalı zaten. Adamı resmen 3.plana attı yazar. Akainu da böyle senaryo kurbanı olurdu bir şekil. Ha nika olmasaydı dragon da o meyve ile zaten akainu yu aratmazdı. Adam 1.5 yılda kaç tane krallık yıktı hükümetin elinden aldı nasıl oldu bunlar çiçek dağıtarak mı ? Elbette kan döküldü. Luffy nin vefatı sonrası saçma nika sevdası karakteri pasif hale soktu ya da öyle okuyoruz.

Olamaz. Dragon'la ben de dalga geçtim ancak bu ciddi yaptığım yorum değildi; espri olsun diye dedim. Sakazuki kendisinden güçlü birine saldırmaya maçası yiyen biri değil. Mf'de hakiyi adam akıllı kullanamayan hasta ve yaşlı Wb'de kırk takla attı. Ace'e ulaşmak için de. Herkesi öldürün kimseyi bırakmayın diye cıyaklarken Shanks hakiyi salınca 1 metre ötesinde bi anda o aslan hali gitti. Shanks gitti kılıcı kınına soktu şapkayı eğildi aldı bundan tık yok. Hani herkesi öldürüyordun ne oldu? Arlong kadar yürek yok bunda.
Kalkacak devrim yapacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık