Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Saitama Kimlere Tek Atabilir?

Kimlere tek atar/atabilir?

• Midoriya

Kullanılan: 37 97.4%
  • Luffy

Kullanılan: 37 97.4%
  • All Might

Kullanılan: 35 92.1%
  • Kaido

Kullanılan: 33 86.8%
  • Batman

Kullanılan: 35 92.1%
  • Hulk

Kullanılan: 32 84.2%
  • Darkseid

Kullanılan: 29 76.3%
  • Superman

Kullanılan: 29 76.3%
  • Galactus

Kullanılan: 25 65.8%
  • Beyonder

Kullanılan: 23 60.5%

• Kullanılan toplam oy
    38
Midoriya, All Might, Kaido, Batman, Luffy ve Kaido

Bunlara çeyrek atar. Fodder diye tabir edeceğimiz tipler hepsi.

En güçlü formları alınacak dendiğine göre Hulk'u öldüremez. (Base formunun içinden geçer) Superman'in zaten base formunu bile yenemez ki en güçlü formu hyperversal+ felan. Geri kalanlara ise dokunamaz bile.

Bu arada anket çok yetersiz olmuş. Ya elini sallasa ölecek tipler ya da rüyasında bile göremeyeceği karakterler var.

Manga için Black Clover'den başlayıp Katekyo Hitman Reborn'a ve Magi'ye, oradan Nanatsu no Taizai'ye ve ardından Naruto ve Bleach'e geçebilirdin. Sırf bunlar içinden bile Saitama'dan güçlü çok karakter çıkar. Ardından ise Toriko ve Dragon Ball'e geçerdin.

Midoriya, All Might, Kaido, Batman, Luffy ve Kaido

Bunlara çeyrek atar. Fodder diye tabir edeceğimiz tipler hepsi.

En güçlü formları alınacak dendiğine göre Hulk'u öldüremez. (Base formunun içinden geçer) Superman'in zaten base formunu bile yenemez ki en güçlü formu hyperversal+ felan. Geri kalanlara ise dokunamaz bile.

Bu arada anket çok yetersiz olmuş. Ya elini sallasa ölecek tipler ya da rüyasında bile göremeyeceği karakterler var.

Manga için Black Clover'den başlayıp Katekyo Hitman Reborn'a ve Magi'ye, oradan Nanatsu no Taizai'ye ve ardından Naruto ve Bleach'e geçebilirdin. Sırf bunlar içinden bile Saitama'dan güçlü çok karakter çıkar. Ardından ise Toriko ve Dragon Ball'e geçerdin.
Dragon Ball'a geçmeye düşündüm sonra vazgeçtim. Diğer mangalar hakkında bilgim yok, bilgim olmayan yerden eklemek istemedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık