Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sage Naruto vs Sasuke

Yalnız Tobi'nin mühürü bozabilmesinin sebebi doğumdu. Zaten o anı bekledi özellikle. Yani

Yüzüm yok da "kısaca" işin içine Genjutsu girmediği sürece Naruto'nun bir şansı olabilir. Ama Genjutsu kullanan bir Sasuke Naruto'yu çok da zorlanmadan yenebilir. Danzo gibi deneyimli Sharingan konusunda uzman birini bile Genjutsu'ya alabiliyor.
.
Genjutsu , Jinchurikilerde ve Sennin Mode 'da işlemiyor.
İtachinin , Jiraiyadan çekinmesinn nedeni bu idi

Alex Louis Armstrong

Naruto bir hashiramaysa Sasukede bir Madaradır bana kalırsa .

Genjutsu , Jinchurikilerde ve Sennin Mode 'da işlemiyor.
İtachinin , Jiraiyadan çekinmesinn nedeni bu idi
Şimdi bakamıyorum da Itachi'nin Jiraya'dan çekinmesinin sebebi Konoha'ya zarar vermek istememesiydi diye hatırlıyorum.

Zaten düşündüm de yanında Kisame varken: "Aman genjutsum yok tokatlar bizi ciraya senseyi." diye de düşünmemiştir ya hu :S

Alex Louis Armstrong

Şimdi bakamıyorum da Itachi'nin Jiraya'dan çekinmesinin sebebi Konoha'ya zarar vermek istememesiydi diye hatırlıyorum.

Zaten düşündüm de yanında Kisame varken: "Aman genjutsum yok tokatlar bizi ciraya senseyi." diye de düşünmemiştir ya hu :S
İtachi orda vs yapmaya çekindi biraz vs uzasaydı yardım flan gelip yakalanabilirlerdi hem karşısında 3 Sanninden birisi var çekinmesi normal .

Jiraiya yı vs İtachi yapmıyorum , örnekleme yaptım.
Danzou ve Tobinin'de dediği gibi , itachinin genjutsu seviyesi farklı bir kulvarda
herneyse ya.. :artiz:

Edit ; Umarım vs'ye dönüşmez : /

Savaş biter barış sağlanır. Kuyruklu canavarları salarlar çayıra Naruto'da sadece sage mod kalır Sasuke'de EMS. Ancak bu durumda Sasuke yener Naruto'yu. Buna rağmen sürekli beleş power-up alan Sasuke'ye karlışık Naruto'da babasının tekniklerini öğrenirse işler değişir Naruto kazanır.

Yalnız Tobi'nin mühürü bozabilmesinin sebebi doğumdu. Zaten o anı bekledi özellikle. Yani o kadar kolay çıkabilcek bir şey değil gibi gözüküyor.
edo yu bozan madaranın öyle şeylere ihtiyacı yok :p aslında senin analizini okuyunca farkettim galiba biraz eksik yazmışım. Asıl sorum karşılaştıklarındaki güçleriyle misal narutonun sannin mod süresini arttırdığını farz edelim gibi gibi

Sasuke üstüne amaterasu kalkanı onun üstüne susano çekse naruto nasıl zarar verecek.Nasıl olsa gözler bozulmuyor.FRS zara veremez gibi geliyor.Çünkü yıldırım bile hasta itachiye zarar verememişti.Naruto dayanıklı ama sasukede boş değil raikagenin yumruğunu yemesine rağmen ayaktaydı.Susano zaten aşmış derecede bi dayanıklılık veriyo.Susano oklarıda gayet hızlı ve yok edici.Sasuke kage toplantısını bastı raikage ile kapışıp raikagenin koluna sebep olup ordan ayrıldı sonrada danzoyu halletti.Bu kadar ballı biri narutoya yenilmez.

Naruto sage mode eğitiminde Kyuubi yüzünden son eğitimi yapamamıştı bunuda hesaba katın bence. Büyük ihtimalle o eğitim sınırsız sage mode olacak. Naruto o modda çok fazla avantajlı bence.
Sasuke'nin Naruto'ya vurması imkansız gibi , tehlikeyi önceden algıladığı için. Ama Susanoo yu parçalar Naruto o güçle.

Kishimoto narutoyu hashiramaya,sasuke'yi madara'ya benzetip son dövüş falan yaparsa sıçar.Olmaz böyle bir şey gördük madara ne halde adam kendisi dedi hashirama burada olsa harita değişirdi.O adamlara yetişemezler bile.Konuya dönersek şuan ki sasuke sage naruto yu yener ama bi tarafından solur.Ha naruto kuyruk açarsa yener.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık