Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sağ Kolların Asıl İmparatorlar Olması

Bu durum üzücü mü?

• Evet,çok üzücü.İnsan bi ciddi İmparator çizer ağırlıkları falan yok.

Kullanılan: 25 58.1%
  • Hayır,böyle gayet iyi.Her İmparator topik gibi olmalı,anırmalı ve hüngür hüngür ağlamalıdır.

Kullanılan: 18 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    43
Kasıntı, havalı takılan tipler daha çok hoşuna gidiyor anladığım kadarıyla. Ben Yonkouların şu anki durumunu daha çok seviyorum. Hepsinin hayalleri ve hedefleri sağ kollarından çok daha üstün, sağ kollara bakarsan eğer Zoro dışında düzgün bir hedefi olan bile yok. Ağırlıklarını da kasıntı tavırlarıyla değil gücüyle koyuyorlar.
Kasıntı doğru bir laf değil.Eğer bu karakterler de kasintiysa herkesin doğal hali Cem Yılmaz gibi olsun.Ben her karakter ciddi olsun demiyorum ama en azından biraz daha ciddi karakter olsa diyorum.Sen bu komik hallerini seviyorum diyosun bazen benimde komiğime gidiyor ama bırak ciddi bir karakter olmayi,bazen ciddi bir tavir halinde bile bulunamiyorlar.

Ayrıca bu ciddi ve zaman zaman tayfayi denetleyip eksikliklerini giderip organize eden sağ kollar olmadığı sürece İmparatorların hayalleri hayal olarak kalır.

Evet gayet aklı basında insanlar, teach’in yaptıklarına bir bak önce ondan sonra bana de ki bu adam doğuştan sahip olduğu güç ile yonko olmuş bir kaçık :d Diyebilir misin bence diyemezsin.
Shanks’e gelince o da normal .
Teachin yaptıkları=Linlinin germayı kandırması. Fark yok.
Shanks Luffynin yetişkin hali gibi bence. Normalde saf sorun olduğunda canavar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık