Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sağ Kolların Asıl İmparatorlar Olması

Bu durum üzücü mü?

• Evet,çok üzücü.İnsan bi ciddi İmparator çizer ağırlıkları falan yok.

Kullanılan: 25 58.1%
  • Hayır,böyle gayet iyi.Her İmparator topik gibi olmalı,anırmalı ve hüngür hüngür ağlamalıdır.

Kullanılan: 18 41.9%

• Kullanılan toplam oy
    43
King ne yapmış da Canavar Korsanlarını ayakta tutan yegane güç oluyor?:D
@William cutting
Ayakta tutan demek başka. Zira Kaido olmasa Tobi Roppo'nun King'i iplemedigini görüyoruz. En fazla akıllı adam dersin.

Katakuri ise Big Kim gitse tayfadaki çoğu kişi onun Kaptanlığını kabul edecek bir pozisyonda. Çizilen profile göre King'i bir tek Jack kabul edebilir gibi onda da Queen ile King arasında kalır. Tobi Roppo ise Kaido harici takmıyor.

Bence birazda farkları olsun diye böyle çiziliyor zaten aklı başında olsalardı younko unvanına yakışmazlardı.

Kasıntı, havalı takılan tipler daha çok hoşuna gidiyor anladığım kadarıyla. Ben Yonkouların şu anki durumunu daha çok seviyorum. Hepsinin hayalleri ve hedefleri sağ kollarından çok daha üstün, sağ kollara bakarsan eğer Zoro dışında düzgün bir hedefi olan bile yok. Ağırlıklarını da kasıntı tavırlarıyla değil gücüyle koyuyorlar.

Yonkolar ciddi olsa seride adammı kalır neyi okuyacaz izleyeceğiz , gerçi keşke ciddi olsalar katliam falan izlesek

Bazen,gerçekten "sen İmparatorsun abi bu hareketler ne ya!" dediğim oluyor ama ciddi olduklarında takındıkları tavır ve güçlü bakışları hoşuma gidiyor.
Tayfadan örnek verecek olursak mesela Luffy tam bir gevşek yürüyüşüyle,bakışıyla,konuşmasıyla,verdiği tepkilerle.Bazen de öyle bir an geliyor ki bütün endamıyla,güçlü ve sert bakışlarıyla düşmanın karşısına dikiliyor.Tayfanın ciddiyet açığını ise Zoro kapatıyor.Bence böyle güzel.Arada abartıyor Oda ama ben seviyorum böyle olmasını.

Belki biz okuyucular olarak fazla anlam yüklemişizdir.

Bu arada neden Teach'i görmezden gelmişsin ? O soğukkanlı ve ciddi bir yapıda değil mi?
Teach akıllı olmasi ve zaman zaman plancı olmasina rağmen hemen r atan ve son derece sabırsız,patavatsız biri.WB bunu bi eline aldı mi babağ babağ ben senin olunum diye sayıklıyordu.WB nin dediği gibi

"Aşırı gurur ve ihtiyatsizlik,senin en büyük zayıflığın Teach"

Karakter ne yazikki biraz dengesiz

Katakuri dışında diğerleri o kadar ön planda değil. En azından Wb ve MArco için bunu diyebiliriz. Marco sanmıyorum ki wb'nin arkasını toplasın.

Momo ile ilgili planı gayet iyiydi şimdi. Bir Kata gibi durmasa da bence soğukkanlı bir isim. :D shiryu daha çok göze batıyor.
Dediğim gibi WB biraz daha başarılı bu konuda.Marco diğerlerine göre daha gevsek.

sorunsal mı :d

peki ciddiyet aradığın konunun ciddiyetten uzak olması sorunsalı
Zurnadan bahsediyoruz,olur öle şeyler

Anketteki ikinci şıkkı beğenmedim, konu sahibi olarak biraz taraflı anket açmışın.
Yoo taraflı degilki.Alayı topik İmparatorların

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık