Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Bilmeyenler için yazalım ilk versiyonu.Mihawk Beckmann’ı 1 saatte yener.Weevil da Marco’yu aynı şekilde 1 saatte yenecek zaten.O sıra Doffy Kata’yı tutar.Moria ve Hancock Shiryuu’yu beraber yenerler.Kuma ve Buggy King’e yenilir.Sonra Moria ve Hancock yorgun halleriyle King’i tutarlar 1 saatlik sürede.Ardından 1 saat sonra yardıma gelen Mihawk ve Weevil ile Kata - King ikilisini hep beraber indirirler 5 vs 2 şeklinde.Kata ve King mahkumlardan dayak yiyen Magellan gibi olur linç edilirler.Sonuçta epey hasar alsalar da Shichibukailer kazanır.

Yonkoular ile dövüşme tecrübesi olan Moria ve Crocodile'yi Zoro nasıl tek başına alıyor? Hancock'a girmeyeceğim bile. Evet, cidden zayıf görmüyorsun.
Kaido tayfasini öldürüp Moria ile dalga geciyor. Nasıl yonko ile kapismis oluyor Moria :/ Ace de WB ile kapıştı demek ile aynı Croco.

Şurada Zoro, Weevil ve Mihawk hariç çoğunu zorlar. Alır da çoğunu1v1de. En güçsüz sağ kol bu arada Zoro

Yonkoular ile dövüşme tecrübesi olan Moria ve Crocodile'yi Zoro nasıl tek başına alıyor? Hancock'a girmeyeceğim bile. Evet, cidden zayıf görmüyorsun.
Yonkou tecrübe etmek ne ya bu da yeni bir item mi yonkou karşısına çıkınca upgrade mi almış oluyorsun. Benim anlatmak istediğim o 4 ünün çöp kategorisinde olması. Evet belki zoro alamaz o 4 ünü ki bence en son gözüktükleri haliyle alabilir de bilmiyorum fakat ray ın çok rahat alacağı bir gerçek. Yani sayı üstünlüğünden bahsetmek kadar abes bir durum yok. G4 luffy + hakisi katayı zor tanklarken lordların yarısının hiçbir şey yapamadan savaş dışı kalacağı gün gibi açık.

Beyazsakalın bisento sallarken çıkartttığı rüzgarla ayakta duramayacak adamları yonkou karşısına çıktı diye güçlü görmekte ne bilim :/

Bilmeyenler için yazalım ilk versiyonu.Mihawk Beckmann’ı 1 saatte yener.Weevil da Marco’yu aynı şekilde 1 saatte yenecek zaten.O sıra Doffy Kata’yı tutar.Moria ve Hancock Shiryuu’yu beraber yenerler.Kuma ve Buggy King’e yenilir.Sonra Moria ve Hancock yorgun halleriyle King’i tutarlar 1 saatlik sürede.Ardından 1 saat sonra yardıma gelen Mihawk ve Weevil ile Kata - King ikilisini hep beraber indirirler 5 vs 2 şeklinde.Kata ve King mahkumlardan dayak yiyen Magellan gibi olur linç edilirler.Sonuçta epey hasar alsalar da Shichibukailer kazanır.
Ya abi tamam kafanda bir şeyler kurguluyorsun iyi hoş onu ona aldırıyon bunu buna aldırıyon kafana göre de şu nedir ya "Moria ve Hancock Shiryuu’yu beraber yenerler. Sonra Moria ve Hancock yorgun halleriyle King’i tutarlar 1 saatlik sürede. Yahu sağlam luffy kata yı tutamıyor onun eşdeğeri kingi moria ve hancock un shiryu yu yenip tutması nedir abi ya allah aşkına ya herhalde ben bir şey bilmiyorum başka nedim ya.

Yc3 civarında gezecek PatatAce alıyor Jinbeiyi. :bilmem: Üstüne WBye yürüyor o enerji ile.

Nasıl Kata, Marco alacak bu adam..

Kaido ile dövüşürken kullandığı kılıca alev verip bütün gücüyle savurmak çok zayıf bir saldırı oluyor haklısın.Ana zayıfladı sadece mangada güçten düştü diye bir ibare yok.Dizi kanamıyordu sonuçta yonko yine.

Boundman daha güçlü form değil diyen net trollüyordur. :/ Tokat manyağı yapıyor dediğin gözlemle 2 isabetli vuruş.Tokat manyağı olan kafasını yere vurarak doğrulmak zorunda kalan Katakuri. :)

Carrot'u da tınlamıyordu ama ayağının altına almasını bildi.Yapsaydı ya madem içinden geçiyor. :D
Hayır trollemiyorum Boundman sadece fiziksel olarak daha güçlü Snakeman'dan.Snakeman Boundman'den çok daha hızlı,tahmin edilemeyen darbelere sahip bir form.Boundman ile sakinken hiçbir şey yapamadığı Kata'la kapışabilmesini sağlıyor bu bile yeterli.Boundman formundan aşağı falan değil yani Snakeman.Haklısın kafasını yere vurup rahatlıkla kendini uçmaktan kurtarabiliyor.Dof gibi 2 kilometre herkes uçacak değil sonuçta.Jinbe'yi adam neden ayağının altına almakla uğraşsın adam Luffy'yi yakalamaya çalışıyor orda yahu.Bu arada Kata Jack'ten biraz daha güçlü değil, çok daha güçlü.Jack Cracker ayarı bir adam.

Son düzenleme:
Weevilin gücüne bağlı. Weevil Marco dan güçlüyse Lordlar alır

Değilse sağ kollar alır.

Ya abi tamam kafanda bir şeyler kurguluyorsun iyi hoş onu ona aldırıyon bunu buna aldırıyon kafana göre de şu nedir ya "Moria ve Hancock Shiryuu’yu beraber yenerler. Sonra Moria ve Hancock yorgun halleriyle King’i tutarlar 1 saatlik sürede. Yahu sağlam luffy kata yı tutamıyor onun eşdeğeri kingi moria ve hancock un shiryu yu yenip tutması nedir abi ya allah aşkına ya herhalde ben bir şey bilmiyorum başka nedim ya.
Luffy Kata’yı nasıl tutamadı asıl sen ne diyorsun çözemiyorum.Moria ve Hancock çok güçlü isimler ikiye bir yenerken büyük hasarlar almazlar.Ondan sonra da geri kalan 1 saatte King karşısında direnirler çöp değiller bunlar.Birebirde yenilseler bile.Moria ne jinbei ne Shiryuu ikisinden de tek yemedi.Hancock desen kral haki ve güçlü meyveye sahip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık