Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    199
Genişletilmiş versiyonda da Shichibukailer kazanır diyorum.
Lordları çok zayıf görüyorlar.Jinbei örneğinden de gösterdiğim üzere bir sağ kol 2 lordu aynı anda alamaz.Sayı üstünlüğü shichibukaide olduğu için shichibukailer kazanır.Tek sıkıntı ikincisindeki Ray’in varlığı.Adam bir efsane hala ve bence amirallerden de üstün.

Ray ve Mihowk'un birbirini tutacağını varsayarsak Shichi listesinden Kuma, Weevil, Dof, Jinbe, Hancock sağ kollarla kapışabilecek isimler. Yanlarına Crocodile, Moria, Law gibi isimleri verdiğinde ise kazanabilirler gayet. Ki bu saydıklarımın her biri Yonko tayfasında olsa ana elemanlardan olurlardı.

Genişletilmiş,Genişletilmemiş,Blu Ray,Divx,Remastered her versiyonda Sağ kollar içlerinden geçer.

Son düzenleme:
Lordları çok zayıf görüyorlar.Jinbei örneğinden de gösterdiğim üzere bir sağ kol 2 lordu aynı anda alamaz.Sayı üstünlüğü shichibukaide olduğu için shichibukailer kazanır.Tek sıkıntı ikincisindeki Ray’in varlığı.Adam bir efsane hala ve bence amirallerden de üstün.
Ben lordları zayıf görmüyorum fakat bence sen abartıyor olabilirsin. Sayı üstünlüğü olsa nolcak. Buggy, hancock,moriah ve croco yu tek başına zoro şuan ki gücü ile bile alır. Geride diğerlerini saymasak bile prime ray kalıyor onunla kim eşleşecek 3 shici anca baş eder ee kata, marco, shiryu, beckman, king bunları kim tutucak kuma mı, dof mu, mihawk mı :D

Ray ve Mihowk'un birbirini tutacağını varsayarsak Shichi listesinden Kuma, Weevil, Dof, Jinbe, Hancock sağ kollarla kapışabilecek isimler. Yanlarına Crocodile, Moria, Law gibi isimleri verdiğinde ise kazanabilirler gayet. Ki bu saydıklarımın her biri Yonko tayfasında olsa ana elemanlardan olurlardı.
:/ Sadece Kuma ve Weevile şans veriyorum sağ kollara. Kuma da devrimci sağ kol diye düşünmem dolayısı ile.

Weevil Marcoyu parcalar da kalanı çok pis dayak yer.

Rayleigh Mihawk birbirini notrler.

Ben lordları zayıf görmüyorum fakat bence sen abartıyor olabilirsin. Sayı üstünlüğü olsa nolcak. Buggy, hancock,moriah ve croco yu tek başına zoro şuan ki gücü ile bile alır. Geride diğerlerini saymasak bile prime ray kalıyor onunla kim eşleşecek 3 shici anca baş eder ee kata, marco, shiryu, beckman, king bunları kime tutucak kuma mı, dof mu, mihawk mı :D
Yonkoular ile dövüşme tecrübesi olan Moria ve Crocodile'yi Zoro nasıl tek başına alıyor? Hancock'a girmeyeceğim bile. Evet, cidden zayıf görmüyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık