Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Sanji ise tekrar sigarasını yakmaya çalışır.Fakat yüzündeki ağlamaklı ifade psikopatça bir gülümsemeye dönüşmüştür. Sigarasını yaktıktan sonra Pudingin odasına fırlatır.Bir kaç dakika sonra müthiş bir patlama duyulur odadan.Sigara patlayan sigaradır.Sanji can çekişmekte olan Pudingi tek eliyle havaya kaldırır. Ses tonu tamamiyle değişmiştir,bu patlattığı pis kahkaha sayesinde açıkça seçilebiliyordur.
Sanji:Güzel denemeydi güzelim.Neredeyse benim kadar başarılıymışsın.
Puding:Ama sen,sen sen sen nasıl????Ablanıda öldürdün.
Sanji:Hayır o böyle bir patlamadan sağ çıkabilecek kapasitede. Benim adım Vinsmoke Sanji. Diğer kardeşlerimden bariz bir şekilde üstündüm.Babam bu genlerimi saklanıp hayatıma ezik bir insan gibi davranmamı onun ajanı olmamı istedi.Babamın güzide oğullarından biriyimdir ayıptır söylemesi.

Sanji sola yatık saçlarını kaldırır.3. bir göz gözükmektedir.
Ahahahaha :hhh:

Kapak resim : Shanks, Teach'in resminin olduğu dart tahtasına tam 12 den bir ok fırlatmıştır.

Sanji'nin sigarasını yakmak isteyen, elinde çakmak olan bir kol uzanır. Sanji ateşe bir süre baktıktan sonra başını kaldırır. Karşısında olan Zoro'dur. Kapalı olan sol gözüyle beraber sağ gözü de aşağıya bakıyordur. Sanji şaşkınlıktan sigarasını düşürür ve ağlamaklı bir şekilde Zoro'ya sarılır. Hiçbir şey demeden uzun bir süre sarılı kalırlar.

Sanji gözyaşlarını siler, kendini toparlar. İkisi de pencereden içeri bakar. Bir süre sonra birbirlerine dönüp sadece kafa sallayarak anlaşırlar. Beraber içeri dalarlar. Sanji, Reiju'ya yardım ederken Puding'i görmezden gelir. Zoro bu esnada Puding'i paket yapmaktadır. Puding ise bir yandan Sanji'ye her şey oyundu, ben seni çok seviyorum nidaları sektirirken bir yandan Zoro'dan kurtulmaya çalışır. Fakat Zoro sonunda Puding'i paket yapmıştır bile. Reiju'yu sırtlanan Sanji ve paketlenmiş Puding'i sırtlayan Zoro beraber odadan çıkarlarken sahne biter.

Den den mushi çalar.
Big Mom : Her şey yolunda mı Puding?
Üçüncü gözü çıkartılan ve ellerinde karioseki kelepçeleri olan Puding gösterilir.
Pudding: Evet ana, yarın Vinsmoke'ları planlandığı gibi katledeceğiz.
Big Mom: Güzel.

Görüntü uzaklaşır. Puding'in yanında konuşmayı dinleyen tüm Vinsmoke kardeşler, Judge, Sanji, Luffy, Zoro, Jinbei de dahil olmak üzere herkes vardır.

Puding korkuyla Zoro'ya bakar. Zoro kapalı olan sol gözünü açar. Puding'in 3. gözüdür bu. Zoro'nun yüzünde şeytani bir gülümseme vardır.

*Zoro özlemiyle yazılmıştır.

Bege denizcilerle gizli bir anlaşma yapmış olabilir. Devlet desteği alan bir mafya teması kurulabilir. Bege'nin içinden CP0 çıkacak, genellikle BM zayıfladı ama son vuruşu yapacak güçte bir kuvvet yok görüşü hakim. Bege CP0 sızdırarak yeni shichibukai olacak. Akainu'nun yeni dünyada aktif olacağını düşünüyorum adamın gözü yükseklerde korsanlığı kökünden bitirmeyi istiyor bunun içinde en tepeyi hedefliyor olabilir.

Evet bölüm 852:

Vinsmoke ailesi Reiju'yu ararken, Jinbei gözlerine takılmış ve takip etmişlerdir. İhaneti gören Yonji ve diğer 2 kardeşi hemen Jinbei etkisiz hale getirir. Luffy ve Nami bağırıp Puding şöyle böyle dese de dinlemezler. Yonji zaten Nami'ye kafayı takmıştır. Kardeşlerine siz gidin ben geliyorum der. Luffy'nin gözü önünde Nami'yle beraber olur.

Jinbei'yi yakalayan ikili Mom'a teslim eder ve olayı anlatır. Mom teşekkür eder.

Ayna dünyasından Carrot Sanji diye Judge'nin odasına çıkar. Choppi^ye sen kaç der ve Judge ile baş başa kalır.

Sonra Mink adası gösterilir ve Wanda, Carrot yok diye efendi Neko'ya söylemiştir. Neko bu çok kötü der, Carrot'un güçleri çok fazlaydı, küçükken kendini kaybedince onu ben ve o köpek zor bastırmıştık. Umarım kontrolden çıkmaz der.

Carrot odada öylece oturuyordur ve kucağında Judge'nin baş vardır.

Sonra düğün sabahı olur ve haftaya ara var.:D

Mihawk

Bölümün adı:Restine rest

Kapak:Nami Jozu'yu el arabasının üstünde bir yerlere taşıyor.

Jimbei Luffygilleri hapisten çıkarır. Yollarına devam edeceklerken birden önlerine Katakuri çıkar. Katakuri bir çeşit Japon bitkisi demektir kelime manasıyla. Meyve gücü tüm bitkileri kontrol edebilmektir yoktan ağaç falan çıkartabilir.(Bir nevi Hashirama)Ödülü 1.200.000.000 belidir. Luffy Katakuri ile savaşmaya karar verir. 15 saatin ardından Jimbei ve Naminin ıslatması sayesinde zayıf düşen Katakuriyi indirir.

Chopper ve Carrot hala aynalar dünyasında boş boş gezinmektedirler.

Pedro Tamagoyu çoktan paket etmiştir. Diğer gözünüde sonradan Moma göstermek için yanında götürmeye karar vermiştir.

Mom Brookun ruhuna hayran kalır. Onun ruhundaki bu farklılık yani Soul Kinglik( :D ) Big Mom gibi ruh toplayıcı birisinin kalbini fethetmiştir. Brooku nihai kocası yapıp diğer kocalarını boşamaya karar verir. Brook ise çok genç olduğu için Momu reddeder.

Begenin hükümetin yeni,gizli schibukaisi olduğu ortaya çıkar.İçinden Kizaru ve yeni amirali çıkartır. Pudinge verdiği silah yüzünden iç karışıklık ortaya çıkmak üzeredir. Planı tıkır tıkır ilerlemektedir kısacası.
Bege:Benim işim burada bitti.Geri kalan olaylar size emanet...

Sanji ise tekrar sigarasını yakmaya çalışır.Fakat yüzündeki ağlamaklı ifade psikopatça bir gülümsemeye dönüşmüştür. Sigarasını yaktıktan sonra Pudingin odasına fırlatır.Bir kaç dakika sonra müthiş bir patlama duyulur odadan.Sigara patlayan sigaradır.Sanji can çekişmekte olan Pudingi tek eliyle havaya kaldırır. Ses tonu tamamiyle değişmiştir,bu patlattığı pis kahkaha sayesinde açıkça seçilebiliyordur.
Sanji:Güzel denemeydi güzelim.Neredeyse benim kadar başarılıymışsın.
Puding:Ama sen,sen sen sen nasıl????Ablanıda öldürdün.
Sanji:Hayır o böyle bir patlamadan sağ çıkabilecek kapasitede. Benim adım Vinsmoke Sanji. Diğer kardeşlerimden bariz bir şekilde üstündüm.Babam bu genlerimi saklanıp hayatıma ezik bir insan gibi davranmamı onun ajanı olmamı istedi.Babamın güzide oğullarından biriyimdir ayıptır söylemesi.

Sanji sola yatık saçlarını kaldırır.3. bir göz gözükmektedir.
Ulan, harika yazmışsın. Troll bir seri yazsana sen. Tutma ihtimali var. Hahaha.

Evet bölüm 852:

Vinsmoke ailesi Reiju'yu ararken, Jinbei gözlerine takılmış ve takip etmişlerdir. İhaneti gören Yonji ve diğer 2 kardeşi hemen Jinbei etkisiz hale getirir. Luffy ve Nami bağırıp Puding şöyle böyle dese de dinlemezler. Yonji zaten Nami'ye kafayı takmıştır. Kardeşlerine siz gidin ben geliyorum der. Luffy'nin gözü önünde Nami'yle beraber olur.

Jinbei'yi yakalayan ikili Mom'a teslim eder ve olayı anlatır. Mom teşekkür eder.

Ayna dünyasından Carrot Sanji diye Judge'nin odasına çıkar. Choppi^ye sen kaç der ve Judge ile baş başa kalır.

Sonra Mink adası gösterilir ve Wanda, Carrot yok diye efendi Neko'ya söylemiştir. Neko bu çok kötü der, Carrot'un güçleri çok fazlaydı, küçükken kendini kaybedince onu ben ve o köpek zor bastırmıştık. Umarım kontrolden çıkmaz der.

Carrot odada öylece oturuyordur ve kucağında Judge'nin baş vardır.

Sonra düğün sabahı olur ve haftaya ara var.:D

Ahahaha güzel olmuş ama bu one piece için ağır kaçar.Şifreli yayın gibi manga yapmak gerekir yada full sansürden okunmaz. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık