Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Sinavlara calisirken aklima nedense bu konu geldi:hoo:
Simdi adaletin safagi'ni izleyenler bilir superman'a tanri diyorlar.Kutsallardan da tanri olarak bahsediyorlar.
Yuzuklerin efendisinde hatirlarsaniz nazgullar aslinda krallar ve onlara hukmeden yani bi nevi krallarin krali diyebilecegimiz sauron var.
Kutsallarin hepsi kral soyundan geliyor.Ama her toplumda bi lidere/ondere ihtiyac vardir.Yani kutsallarinda bi basi olmali.Bence bu kisi bir kriptonlu.Seri sonunda hayvan gibi guclenen luffy'e karsi gozlerinden lazer atan,ucan super guclu biri olacak.Oda ister bunu seytan meyveleriyle aciklasin isterse de kriptonlu olmasiyla ona kalmis artik.(Bu arada enelin kapak hikayelerinde uzaylilar vardi hatirlarsaniz.Bir gezegende bile bilmem kac tur canli varken uzayda kim bilir kac irk yaratir bu Oda)

Bu konuya bayadır yazmamıştım şimdi aklıma gelince yazmadan duramadım. :)

852 spoiler - Kara pelerinli adam

Kapak : Kizaru bir ampulü yerine takmaya çalışıyor.

Jinbei luffy ve namiyi hapisten kaçırır.
Son sürat koşarlarken BM önlerine aniden çıkar.
Jinbei : Bu olamaz bu kadar çabuk karşılaşmayı beklemiyordum.
Luffy : Farketmez nasıl olsa onu bir gün indireceğim.Mom hadi bu işi bitirelim.
Üzerine doğru gidecekken bir el onu durdurur.Pelerini dalgalanmaktır.
Luffy : Sen !
Mihawk : Siz buradan gidin.Dövüşme işini bana bırakıp buradan uzaklaşın.
Luffy : Neden ? Bize neden yardım ediyorsun beni öldürmeye çalışmıştın.
Mihawk : O sadece ufak bir testti.Ciddi olsaydım çoktan ölmüş olurdun kozo.
Şimdi buradan git.Shanks seni bekliyor.
Mom : Sizi böcekler buradan kaçamazsınız. ( Prometheus ile saldırır. )
Bir şok dalgası alevleri ikiye ayırır.

credit : Redon

Sanji'nin babası oldukça gaddar ve kalpsiz birisidir. Oğullarının da o şekilde olmasını istemektedir. Ancak Sanji iyi kalpli bir çocuktur ve ne yaparsa yapsın ona acımasızlık duygusunu aşılayamamıştır. Bunun sorumlusunu Sanji'nin annesinin ona fazla ilgi göstermesi ve ana kuzusu gibi yetiştirmesi olarak görür ve annesini Sanji'den ayırır ve ona kaba davranır. Sanji bu durumun sebebi olarak kendisini suçlar ve aileden bir şekilde kaçarsa annesinin rahat edeceğini düşünür, bir şekilde denize açılır. Artık Sanji hiçbir kadına zarar vermeyeceğine yemin etmiştir.Denizde bir tekne Sanji'yi bulur, Sanji mürettabata annesinin ona öğrettiği yemeklerden yapar ve bu yemekler çok beğenilir ve sonra Zeff ile karşılaşır.
Oha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık