Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 200 78.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 22.0%

• Kullanılan toplam oy
    255
Benim anlamadığım Dof'un adamları Sabo'yu görür görmez tanıyorlar.Demek ki bu adamın gazetelerde haberi falan çıkmış.O halde nasıl Ace duymaz?Luffy salağı zaten gazete okumuyor da.Buralar saçmalık ama bu kadar irdelersek işin içinden çıkamayız.

2 senede bir adamı devrimin 2.adamı yapacaklarını sanmıyorum ki fb'lerde de baya üst rütbede biri gibi oluyordu en azından komutan falandır Kuma gibi,İvankov gibi.
iki sene deil ki cocuklukdan beri dragonun yanında. eğer cocuklukdan beri eğitim alıyorsa boyle olması cok normal

Sabo konusu Ace'in ilk çıktığı andan itibaren akıldaydı bence. Ace ölmeden önce Sabo hakkında vurgu yaptı mı yapmadı hatırlamıyorum lakin o ASCE dövmesi olmasa ağır trollük yaptı derim ama seri içinde tek bir defa bahsetse daha iyi bir kurgu olurdu sanki ASCE dövmesi Sabo karakterinin bir anda ortaya fırlamadığının göstergesi.
ilk başlarda dövmenin yazım hatası yüzünden öyle olduğu düşünülüyordu.Ancak kabul etmek gerekir ki Oda da senin benim gibi insan Ace'i Alabasta'da Luffy'nin karşısına çıkardığında aklında Sabo yoktu belki de.

@visums katılıyorum.

Ayrıca Ace, ölmeden önce Luffy'le konuşurken "sen ve sabo olmasaydınız hayata tutunmak için bi sebebim olmazdı" gibi bişey de söyledi. Tam replik bu diil ama adı geçti yani.

Sabo sonradan yumurtlanmış biri değil. Ancak, öldü bilinen biri başka bi yerde hayata başlıyorsa adını ve tarzını değiştirmeli. Hele de devrim ordusunda çalışıyorsan! Yahu adam, soylu olmaktan nefret ediyorsun ama hala daha bir soylu gibi giyiniyorsun. Hala daha aynı su borusunu kullanıyorsun.
Sebep? Okuyucular Sabo'yu görür görmez tanısın diye mi? Odacchi ciddi ciddi çuvalladı arkadaşlar.

@visums katılıyorum.

Ayrıca Ace, ölmeden önce Luffy'le konuşurken "sen ve sabo olmasaydınız hayata tutunmak için bi sebebim olmazdı" gibi bişey de söyledi. Tam replik bu diil ama adı geçti yani.

Sabo sonradan yumurtlanmış biri değil. Ancak, öldü bilinen biri başka bi yerde hayata başlıyorsa adını ve tarzını değiştirmeli. Hele de devrim ordusunda çalışıyorsan! Yahu adam, soylu olmaktan nefret ediyorsun ama hala daha bir soylu gibi giyiniyorsun. Hala daha aynı su borusunu kullanıyorsun.
Sebep? Okuyucular Sabo'yu görür görmez tanısın diye mi? Odacchi ciddi ciddi çuvalladı arkadaşlar.
Bunun çuvallamakla ne alakası var? Soylu olmaktan hoşlanmıyorsa şık giyinemez mi? Boru olayı ise o onun dövüşme stili gibi bir şey.
Sabo Ace çıktığı ve dövmesi göründüğü andan beri bu seride var olağan bi karekterdi ama bu salağın kardeşlerine 10'larca yıl haber vermemesi işte sıkıntı burası.
Vicdansız aklıma hakaretten başka kelime gelmedi onlarıda yazamıyorum ama tam bi beleşçi :/

@korsanlar kralı
ya, dediğine katılmakla beraber, sanırım tam anlatamadım kendimi.

Benim kastettiğim, eğer bu adam her hangi bir sebepten ötürü (ki büyük olasılıkla Dragon mani olmuştur) yaşadığını kardeşlerinden gizleme amacındaysa, gazete görünme tehlikesine karşın, hiç değilse ismini değiştirmeliydi. Hani saklanmak adına falan. Sonuçta, her ne kadar Luffy gazete okumasa da (Ace i bilemiycem, ama bence okuyordur) bi yerlerden bu adamın başındaki ödülü duyabilir. Sonra da a sen yaşıyor muydun diyip karşılaşmaya çalışıp devrim planlarına mani olabilir. Yani Odacchi o kadar ayrıntılı yazmıyor ama Dragon en ufak şeyleri dahi hesaplayan bir adam.

Böyle bir durum olsaydı, Sabo'nun bu kadar süre sessiz kalması da mantıklı olabilirdi.

Kıyafetle dalga geçme amacım da biraz da geyik yapmaktı.

@korsanlar kralı

Benim kastettiğim, eğer bu adam her hangi bir sebepten ötürü (ki büyük olasılıkla Dragon mani olmuştur) yaşadığını kardeşlerinden gizleme amacındaysa, gazete görünme tehlikesine karşın, hiç değilse ismini değiştirmeliydi. Hani saklanmak adına falan. Sonuçta, her ne kadar Luffy gazete okumasa da (Ace i bilemiycem, ama bence okuyordur) bi yerlerden bu adamın başındaki ödülü duyabilir. Sonra da a sen yaşıyor muydun diyip karşılaşmaya çalışıp devrim planlarına mani olabilir. Yani Odacchi o kadar ayrıntılı yazmıyor ama Dragon en ufak şeyleri dahi hesaplayan bir adam.

Böyle bir durum olsaydı, Sabo'nun bu kadar süre sessiz kalması da mantıklı olabilirdi.

Oda yazmıyor, Dragon öyle? Güldüm bak :D

@korsanlar kralı

Harbi yanlış anlamışım kusura bakma
Sabo için şu ihtimal var her zaman arka planda gizlenmiş birisi olabilir 2 yıl önceye kadar bunu destekleyen bi manga karesi var adam Ace' in öldüğü filan sonradan öğreniyor verdiği tepkimeyede bakarsak ne kadar hayırsıZda olsa bu çocuk o savaşa gelirdi ama büyük ihtimal haberi bile yoktu. Yani ismini şu 2 yılda duyurmuş olabilir.
Ama hala neden ölmediğini kardeşlerine demedi bu armut bilinmiyor Ace cidden öğrenmeden göçtüyse öbür tarafa yazıklar olsun bu velete

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık