Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 212 79.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    268
Yanlız en güçlü 2. olduğu kesin değil. 2 numrası olduğu söylendi. Smoker Brook dedi dese de ben Brook'un dedikleine fazla güvenmiyorum. Robin deseydi tamam derdim 2 yıl onlarla kalmış fakat Brook nereden bilecek ?
Vardır bir bildiği ya. Boş konuşacak değil ya. 2 numara olarak tanınıyordur. Ha Ace gibi de olabilir. Marco vardı.

Bence Ace 2 yıl sonra olsaydı Marco'yu geçerdi. Sabo da meyveyle geçmiştir artık ondan güçlü varsa eğer. Zaten çeviride de yazıyor.
Devrim ordusunun 2. komutanı olarak bilinir diye. :/

Çocukluktan beri eğitim alıyor. Sopayla dövüşüyor yani fiziksel gücü sağlam. Hakisi de sağlamdır. Sonra üstüne meyve yiyor. Bu adam gözümde aşmıştır. Meyvede ustalaştı mı tanımaz kimseyi.

Vardır bir bildiği ya. Boş konuşacak değil ya. 2 numara olarak tanınıyordur. Ha Ace gibi de olabilir. Marco vardı.

Bence Ace 2 yıl sonra olsaydı Marco'yu geçerdi. Sabo da meyveyle geçmiştir artık ondan güçlü varsa eğer. Zaten çeviride de yazıyor.
Devrim ordusunun 2. komutanı olarak bilinir diye. :/

Çocukluktan beri eğitim alıyor. Sopayla dövüşüyor yani fiziksel gücü sağlam. Hakisi de sağlamdır. Sonra üstüne meyve yiyor. Bu adam gözümde aşmıştır. Meyvede ustalaştı mı tanımaz kimseyi.
Demek istediğim şu bu adam Dragon'dan eğitim almış ve o yetiştirmiş tabi ki 2. adam bu olacak çünkü Dragon'un en çok güvendiklerinden birisi 2. adamlık veya 3. adamlık sadece güç ile olmuyor ki.
Demek istediğim Devrimcilerin görünen 2 numaralı adamı Sabo fakat o kadar Devrimci komutanını çağırdı Dragon çoğu gizlidir veya kendisini saklıyordur yani ben Sabo'dan daha güçlülerini bekliyorum doğrusu.

Adam güçlü olursa o zaman devrimi hemencecik yaparlar böylede olmaz.
Adamların olayı savaş değil ki Dünya halklarını peşlerine takıp WG'yi devirecekler. Sabo on kere güçlü olsun halkları kazanmadan devrimi yapamazlar ki Sabo devrimcilerin görünen yüzü:p Sabo devrimin bir elemanı sadece.

Demek istediğim şu bu adam Dragon'dan eğitim almış ve o yetiştirmiş tabi ki 2. adam bu olacak çünkü Dragon'un en çok güvendiklerinden birisi 2. adamlık veya 3. adamlık sadece güç ile olmuyor ki.
Demek istediğim Devrimcilerin görünen 2 numaralı adamı Sabo fakat o kadar Devrimci komutanını çağırdı Dragon çoğu gizlidir veya kendisini saklıyordur yani ben Sabo'dan daha güçlülerini bekliyorum doğrusu.

Çıksa çıksa şu adam ondan güçlü çıkar. Sonrasında ise Ivankov'u çizmiş. Ha sakladı diyebilirsin de Sabo zaten amiral seviyesi olmuştur herhalde. Bu adamdan daha güçlü bir sürü adam olması zor dengeler açısından.
Sabo ya 2. adamdır ya da 3.
Zaten ondan güçlü adamları saklasa bu adamı böyle göstermezdi. Ya Sabo 2.numara cidden ya da bu adam.

Gönlüm Sabo diyor.

2 numara Sabo 1 numara da şu Dof devrimcileri söylediğinde çıkan kişidir.

Dragon ise 0 Numara filandır :D Hatta Croco buradan kapmıştır :/

Çıksa çıksa şu adam ondan güçlü çıkar. Sonrasında ise Ivankov'u çizmiş. Ha sakladı diyebilirsin de Sabo zaten amiral seviyesi olmuştur herhalde. Bu adamdan daha güçlü bir sürü adam olması zor dengeler açısından.
Sabo ya 2. adamdır ya da 3.
Zaten ondan güçlü adamları saklasa bu adamı böyle göstermezdi. Ya Sabo 2.numara cidden ya da bu adam.

Gönlüm Sabo diyor.
Oraya 20 kişi çizemez ki adam bilinen birini ve bilinmeyen güçlü birini çizmiş işte. Bu adam hükümeti yıkmaya çalışıyor. Sabo ve Ivankovla bu çok zor. Hükümet bile diyor denizcilere siz hükümetin görünen yüzüsünüz diye kim bilir Hükümete çalışan amiral seviyesi kaç adam var ? Yani Sabo gibi 3-4 tane adam çıksa çoğu kişi şaşırır ama ben hiç şaşırmam. Çünkü ne kadar manga da yayınlanmasa da Sabo gibi eğitim gören çocuklar vardı. Herkesten bir şeyler çıkabilir.

Acikcasi devrimcilerde sabo yaslarinda ki biri olsa ve surekli saboyu gecmek istese.Lee-neji, sasuke-naruto, zoro-sanji gibi aralarinda cekisme olsa guzel olurdu.Sabo'yle hemen hemen ayni gucte az bi farkla gucsuz olan bi genc
Bence Ace 2 yıl sonra olsaydı Marco'yu geçerdi.
Aynen bencede.2 yil sonrasinda ace amiral seviyesine gercek anlamda ulasirdi bence.Hele ki marineforddan kacsa ve kendini tamamen guclenmeye odaklasa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık