Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B8: Doğu'nun En Kötüsü

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 11 64.7%
  • İdare eder

Kullanılan: 2 11.8%
  • Olmamış

Kullanılan: 4 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    17
Bende tek sebep bu değil diyorum aynı zamanda beğenildide çünkü. senaryo animenin aynısı olsaydı 3 bölümü izledikten sonra bırakırdı birçok kişi. Senaryo değiştiği için sonuna kadar izleniyor. olaylar nasıl bağlanacak merak ediliyor çünkü.
Bende de aynısı oldu, sonucu biliyorsun ama hikaye işlenişinin farklı olması ister istemez ilgini çekiyor.

O değilde tam almıştım, dizi bitti. Tam böyle aha şöyle fena değil, güzel derken bitti ya la … İkinci sezon Smoker reis geliyor.

Bu mükemmel dizinin sonuna gelirken Smoker'i görmek müthiş bir pasta üzerine kondurulmuş bir çilek oldu. Tek üzüntüm Alvida'nın güzelleşmemiş olması ama o da olur bir sonraki sezona, heyecan dorukta bekleyeceğiz artık.

Bu mükemmel dizinin sonuna gelirken Smoker'i görmek müthiş bir pasta üzerine kondurulmuş bir çilek oldu. Tek üzüntüm Alvida'nın güzelleşmemiş olması ama o da olur bir sonraki sezona, heyecan dorukta bekleyeceğiz artık.
O zaten çok güzel : ))

http://instagr.am/p/CxBhkbYPsKq/
Ama şeytan meyvesi olmayacak muhtemelen. Çünkü Luffy onu uçurunca şeytan meyvesine denk geliyordu diye hatırlıyorum.
Onu "bir erkek beni nasıl yendi" şeklinde bir hayranlığa dönüştürürler olur biter. Veya oyuncu değişimine giderler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık