Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B8: Doğu'nun En Kötüsü

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 11 64.7%
  • İdare eder

Kullanılan: 2 11.8%
  • Olmamış

Kullanılan: 4 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    17
Fena olmamış dizi, ama epik sahneleri tek sezona sığdıracaz diye biraz hızlı geçmişler. Bazı yerlerde tam duyguya kapılacakken, o hissi elinden çalıyorlarmış gibi geliyor.

Bari 1-2 bölüm daha çekip düz 10 bölüm yapsalarmış. Tayfa tam Grind Line a girerken ilk sezon bitse daha doğru bir karar olurmuş bence ama bakıp görelim 2. sezon çıkacak mı.

Smoker'ın bedeni cılız gözüküyor. Hatta kadın bedeni gibi. Sadece bir figürandır diye umuyorum.

Smoker'ın en az Helmeppo kadar kaslı olması lazım : ))

Dizinin hak ettiği puan 7/10
One Piece gibi zor bir live action açısından ise 8/10
Şuan Google üzerinde;

- Netflix beğeni oranı %94
- Rotten tomatoes %82 İzleyici Puanı %95
- İmdb 8.2/10

Bu değerler inceleme sayısı arttıkça düşer ama genel manada en azından çerezlik bir dizi olarak beğenileceği yönünde.
Bütçe olayı sıkıntı çıkarmazsa devamı gelir.

Fena olmamış dizi, ama epik sahneleri tek sezona sığdıracaz diye biraz hızlı geçmişler. Bazı yerlerde tam duyguya kapılacakken, o hissi elinden çalıyorlarmış gibi geliyor.

Bari 1-2 bölüm daha çekip düz 10 bölüm yapsalarmış. Tayfa tam Grind Line a girerken ilk sezon bitse daha doğru bir karar olurmuş bence ama bakıp görelim 2. sezon çıkacak mı.

Luffynin havuzda uzun süre kalması sonra oradan gelip Arlongu yenmesi..hachi vs

Önemli olaylar geçilmiş bunlar duygu katıyordu

Son düzenleme:

Önemli olaylar geçilmiş çünkü bunlar duygu katıyordu
Bence affedersiniz ama 💩 gibi olmuş duygu falan alamadım hızlıca geçip geçip göz attım. Duygular dediğin gibi 0 bölümler sahneler atlanması doğal tamam 1000bölüm çekemezler sonuçta fakat bazı önemli sahneler var yani. One piece hiç izlememiş olsam bunu görsem zevk alacağımı düşünmüyorum.

İzlenme sayısının bu kadar yüksek olması OP'un kendi popülerliğinden dolayı.
Bende tek sebep bu değil diyorum aynı zamanda beğenildide çünkü. senaryo animenin aynısı olsaydı 3 bölümü izledikten sonra bırakırdı birçok kişi. Senaryo değiştiği için sonuna kadar izleniyor. olaylar nasıl bağlanacak merak ediliyor çünkü.

Bölüm daha bitmedi ama Usopp'la Garp döktürmüş be bu bölüm, çok iyiler. Garp'ın "world" deyiş şekline de ayrı hastayım. "vörüldü" sdlkdslkds

Önemli olaylar geçilmiş bunlar duygu katıyordu
Ben birde Japonca Dublajını izleyecem bazı yerlerde o şekilde daha iyi duygu geçer diye umuyorum. Birde belki Türkçe Dublaj izlerim :) Zaten bu aralar mangada sağolsun 2 haftada bir çıkıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık