Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B1. Maceranın Şafağı

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 32 54.2%
  • İdare eder

Kullanılan: 21 35.6%
  • Olmamış

Kullanılan: 6 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    59
Açıkcası ilk bölümü beğenmedim. Shanks'ın tayfası daha eğlence düşkünü olmalıydı ve Zoro, bu bölümler neşeli biriydi ama ilk bölüm boyunca gülmedi bile Koby'nin cesaret gösterdiği sahneleri çıkarıp onu sadece korkak olarak göstermişler, Morgan ise animedeki herhangi bir denizci komutanı gibi gösterilmiş.

-Mangada Zoro gerek neşeden gerekse kana susamışlığını göstermek için gülümserdi dizide sadece "havalı" olmak için somurtuyor.

-Koby gerek Alvida'ya karşı gerekse Helmoppo ona silah çektiğinde cesaret gösteriyordu dizide sadece korkak ve telaşlı

-Morgan mangada kendi adamlarının bile ondan korktuğu, güç sarhoşu ve kendini beğenmiş biriydi.

Biri genelde çocukların okuduğu bir dergide yayınlanan bir çizgi roman diğeri her yaşta kimsenin izleyebileceği bir dizi. Karakterleri derinleştireceğine olduğundan daha basit göstermişler. Hayal kırıklığı oldu.

Açıkcası ilk bölümü beğenmedim. Shanks'ın tayfası daha eğlence düşkünü olmalıydı ve Zoro, bu bölümler neşeli biriydi ama ilk bölüm boyunca gülmedi bile Koby'nin cesaret gösterdiği sahneleri çıkarıp onu sadece korkak olarak göstermişler, Morgan ise animedeki herhangi bir denizci komutanı gibi gösterilmiş.

-Mangada Zoro gerek neşeden gerekse kana susamışlığını göstermek için gülümserdi dizide sadece "havalı" olmak için somurtuyor.

-Koby gerek Alvida'ya karşı gerekse Helmoppo ona silah çektiğinde cesaret gösteriyordu dizide sadece korkak ve telaşlı

-Morgan mangada kendi adamlarının bile ondan korktuğu, güç sarhoşu ve kendini beğenmiş biriydi.

Biri genelde çocukların okuduğu bir dergide yayınlanan bir çizgi roman diğeri her yaşta kimsenin izleyebileceği bir dizi. Karakterleri derinleştireceğine olduğundan daha basit göstermişler. Hayal kırıklığı oldu.
Eleştirilerinde haklısın ama Coby'nin oyunculuk güzeldi, dediğin gibi farklı yansıtılması dışında.

Dizinin en önemli kısmı Roger’ın idamı olmalıydı, orası çok üstün körü geçilmiş. Korsanlar çağının başlangıcı ihtişamsız kalmış. One Piece okumayan insanları diziye bağlamak için önemli bir unsurdu bence. One Piece açıklaması sonrası dünyanın farklı yerlerinde denize açılan korsanlar, yağmalar vs görmeliydik o hengame bize geçmeliydi. Sadece idamı izleyen insanların koşuşması yetersiz. idam sahnesi öncesi kasaba halkı tarafından Roger’ın şeytanlığından vs de iyice bahsedilmeliydi ki izleyici kim lan bu adam öğrenmiş olsaydı.
Roger isimli homelessın dişlerindeki tartarların bakterilerin falan özerkliğini ilan etmesine ne diyorsun usta?

Bölümü izlemedim ama beğendim şıkkının fazlalık olması ilgimi çekti.Acaba gerçekten güzel mi yoksa forum ahalisi duygusal mı davrandı...

Komple bölümde beğenmediğim tek bir şey yok. Her şey manga ve animeden daha güzeldi. Yav, Lufi'yi akıllı yapmışlar, adam plan falan yapıyor, fevkalade olmuş. Sonunda heyecan dorukta izleyecefğim bir şey çıktı. Aceleye gerek yok, her gün bir bölüm izlesem 7 gün daha eğlenirim bu hayatta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık