Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
ryuma hakkında çok az bilgimiz var gücünü neye göre kıyaslıyacagız ejderha kesiyor efsanevi bir adam kılıcı şavaşlardan dolayı kararmış ama gücü kesin bir şey dememiz için büyük bir savaşını bilmeden ne desek yalan olur

Ryuma, kaido'yu görse harakiri yapar, negative hollow yemiş zoro'ya döner. Ya da hiç olmadı şelale abisinden yardım ister. Kestiği ejderha da zoro'nun kestiginden hallicedir muhtemelen.
Sadece ejderha kesse haklısın. Anlatılanlar doğru ise hem Dünya hükümeti hem de o dönemki korsanlara karşı korumuş ülkesini. Wano dışındaki insanların, Oden'e Wano ülkesinden bir samuray deme nedenleri bile Ryuma. Gücü ne çıkar tam olarak kestiremiyorum, ama emin olduğum şey Oden'den güçlü olduğu.

Sadece ejderha kesse haklısın. Anlatılanlar doğru ise hem Dünya hükümeti hem de o dönemki korsanlara karşı korumuş ülkesini. Wano dışındaki insanların, Oden'e Wano ülkesinden bir samuray deme nedenleri bile Ryuma. Gücü ne çıkar tam olarak kestiremiyorum, ama emin olduğum şey Oden'den güçlü olduğu.
Adamın karşılaştığı tek düşman gösterilmemiş yav. O zaman yeni dünyanın bir olayı var mıydı o da belli değil. Yani oda'nın bu karakter için fb hazırlaması şart. Yoksa güç açısından tatmin edici biri olmuyor. Hele ki Roger, Wb, Garp gibi adamların yanında...

Fanlık yapmayı bırakarak söyleyim.
Ryuma bu seride Oda tarafından kılıç ustalarının zirvesi olarak görülüyor ve ejderha avcısı olarak görülüyor. Oden'in kızı bile babamın kılıcındansa Ryuma'nın kılıcı daha önemli diyor.
Mangaka gelip bu adam Arlong seviyesinde ama Wano efsanesi diye adı anılıyor vs. demez. Hatta ne kadar balık meyvesi olsada uyanış açıp yada evrim geçirmiş Kaido'dan güçlü olduğu benim gözümde kesin.
Zoro'yu bile normalde hayatta arc bossunun önüne koymazdı bu sefer ilk kez koydu. Bunun sebebi Zoro'nun çok güçlü olması vs. değil ana sebebi Ryuma'nın ejderha avcısı olmasından dolayı Zoro'ya da böyle bir onun üzerinden yansıması mesajı vermek.

Ryuma benim gözümde ejderha güzellemesi yapılan Kaido'yu yenebilecek seviyededir. Ne kadar üstüdür net birşey diyemem ama en kötü Kaido seviyesidir.

Koskoca ülkeler bile kendilerini savunamıyorken tek başına Wano'ya denizcileri sokmamış,seneler sonra bile Akainu gibi bi adamın girmeye korktuğu bir yer haline getirmiş efsane.Bi de Joy Boy'un kankası

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık