Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Fanlık yapmayı bırakarak söyleyim.
Ryuma bu seride Oda tarafından kılıç ustalarının zirvesi olarak görülüyor ve ejderha avcısı olarak görülüyor. Oden'in kızı bile babamın kılıcındansa Ryuma'nın kılıcı daha önemli diyor.
Mangaka gelip bu adam Arlong seviyesinde ama Wano efsanesi diye adı anılıyor vs. demez. Hatta ne kadar balık meyvesi olsada uyanış açıp yada evrim geçirmiş Kaido'dan güçlü olduğu benim gözümde kesin.
Zoro'yu bile normalde hayatta arc bossunun önüne koymazdı bu sefer ilk kez koydu. Bunun sebebi Zoro'nun çok güçlü olması vs. değil ana sebebi Ryuma'nın ejderha avcısı olmasından dolayı Zoro'ya da böyle bir onun üzerinden yansıması mesajı vermek.

Ryuma benim gözümde ejderha güzellemesi yapılan Kaido'yu yenebilecek seviyededir. Ne kadar üstüdür net birşey diyemem ama en kötü Kaido seviyesidir.

Üye silindi 6669

Dostum Rocks olayı bile tatmin etmedi mi ?
Rocks olayı açıklanmadı ki daha. Eğer Edward Roger tarafa geçmişse çok tatmin etmez. Meyvesiz miço Kaido ve 30 yaşındakı Bmyi yenmek çok da zor olmaz. Bu olursa ben tatmin olmam şahsen, sen olur musun ? Bir de yanlış hatırlamıyorsam Sengoku Bm ve Kaido ittifakının Rocks'dan daha güçlü olabileceği gibi bir şey demişdi.

Fanlık yapmayı bırakarak söyleyim.
Ryuma bu seride Oda tarafından kılıç ustalarının zirvesi olarak görülüyor ve ejderha avcısı olarak görülüyor. Oden'in kızı bile babamın kılıcındansa Ryuma'nın kılıcı daha önemli diyor.
Mangaka gelip bu adam Arlong seviyesinde ama Wano efsanesi diye adı anılıyor vs. demez. Hatta ne kadar balık meyvesi olsada uyanış açıp yada evrim geçirmiş Kaido'dan güçlü olduğu benim gözümde kesin.
Zoro'yu bile normalde hayatta arc bossunun önüne koymazdı bu sefer ilk kez koydu. Bunun sebebi Zoro'nun çok güçlü olması vs. değil ana sebebi Ryuma'nın ejderha avcısı olmasından dolayı Zoro'ya da böyle bir onun üzerinden yansıması mesajı vermek.

Ryuma benim gözümde ejderha güzellemesi yapılan Kaido'yu yenebilecek seviyededir. Ne kadar üstüdür net birşey diyemem ama en kötü Kaido seviyesidir.
Kaido'yu hayata küstüren Oden'den güçlü olduğu kesin ''en kötü'' ihtimalle.

ruyuma, diğer zirve görülen karakterleri üst üste kor gibime geliyor. mangaka, 800 yıl öncesine dair bi kaç şey illa ki çizecektir orada görülür ne olduğu. hikayenin çıkış noktası 800 yıl öncesi zaten oraları atlaması pek mümkün değil. açıkçası ruyuma vs beş kodaman, yada joy boy+ ruyuma vs ım+beş kodaman beklentim var. bu adamın güçsüz çıkma ihtimali yok mangaka biraz daha ruyuma övmeye devam etse resmini duvarına asıp tapınacak hale gelir. adamlar övgüde haddi aşan bi topluluk.

Garp Xebec'e Coby'le dalmamış farkında mısın ? Yanındaki adam Roger Roger! Kk herif. Yanına Kk'yı alıp X karakteri deviren adamı niye devirdiği adamın ligine koyayım deli misin sen :fool:Hani deme şimdi o zaman niye Roger'ı kk ligine koyuyorsun diye. Onu da açıklamayalım yani :D
2v1 attılarsa Xebeci üst tiera koyarım. Garpı aşağı düşürmem

2v1 attılarsa xebeci üst tiera koyarım. GArpı aşağı düşürmem
Şu ana kadar kk+ bir level yok. Varsa biz de kartlarımızı yeniden dağıtırız. Verilen bilgiler ışığında Roger-Garp vs. Xebec olmuş. Xebec'e kk deyip Garp'a kk demek matematiğin ırzına geçmektir :)

Ek olarak seride hiçbir dövüşünü teke tek yapmamış(bir zahmet Chinjao'yu saymayalım) Roger öldükten sonra en güçlü adam ünvanını almamış, aldığı ünvanı da Roger sayesinde almış adam kk level oluyorsa Allah belasını versin öyle kk levelin :hhh:

Ryuma, kaido'yu görse harakiri yapar, negative hollow yemiş zoro'ya döner. Ya da hiç olmadı şelale abisinden yardım ister. Kestiği ejderha da zoro'nun kestiginden hallicedir muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık