Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi
Öncelikle meyvesiz olması işi kafadan yatar, amiral adamların meyvesi çok yıkıcı güçte olmalı bu yüzden bu herifte de kesinlikle çok yıkıcı bir meyve vardır.

Fujiotora - Madara meteor felan indiyor , buda Hashirama gibi mukuton çıkarır.

@cool

Dostum şimdi böyle dedin de... GOda-Sama sanki Tito - Kishi iribaşlarından kopya çekiyormuş gibi oldu. :) Umuyorum öyle bir durum olmaz. Daha orijinal bir şeyler bulacağına eminim. :)

Goodwill

Mistik bukrek yada basilisk zoanı filan güzel olur bide amirale dev olursa.

Sylar

Hayvan isimleride kişiliklerini belirliyor olabilir mi?
Mesela kizaru maymun gibi komik biri
Akainu köpek gibi vahşi
Aokiji sülük gibi tembel ( biraz zorladım sanki :hmm:)
Fujitora kılıç kullandığı için kaplan gibi çeviktir heralde
Ryokugyu da hemen sinirlenen bir tip olabilir

Meyveside sarmaşık sarmaşık no mi veya ağaç ağaç no mi falandır belki :good:

Hayvan isimleride kişiliklerini belirliyor olabilir mi?
Mesela kizaru maymun gibi komik biri
Akainu köpek gibi vahşi
Aokiji sülük gibi tembel ( biraz zorladım sanki :hmm:)
Fujitora kılıç kullandığı için kaplan gibi çeviktir heralde
Ryokugyu da hemen sinirlenen bir tip olabilir

Meyveside sarmaşık sarmaşık no mi veya ağaç ağaç no mi falandır belki :good:
Aokiji, Mavi Sülük değil "Mavi Sülün" anlamına geliyor.
Bahsettiğine benzer bir meyve Film Z'de Binz'de vardı zaten.

Oda üçlemelere önem verdiğine göre, 2 yıl önce 3 tane logia olan amirallerin yerine Fujitora paramecia ise; logia, paramecia ve zoan olabilir. Yani bu dayıya mistik zoan iyi gider. Ama öncelikle 20li yaşlarda, deli dolu olan bir amiral görsek daha iyi olur bence. Yeni çağda bu kadar genç varken denizcilerde hep moruklardan oluşmasın. Sağlam bir meyve ile çokta zor değil, genç yaştaki bir amiral. Gerçi Coby'i göreceğiz sanırım genç bir amiral olarak.

Oda üçlemelere önem verdiğine göre, 2 yıl önce 3 tane logia olan amirallerin yerine Fujitora paramecia ise; logia, paramecia ve zoan olabilir. Yani bu dayıya mistik zoan iyi gider. Ama öncelikle 20li yaşlarda, deli dolu olan bir amiral görsek daha iyi olur bence. Yeni çağda bu kadar genç varken denizcilerde hep moruklardan oluşmasın. Sağlam bir meyve ile çokta zor değil, genç yaştaki bir amiral. Gerçi Coby'i göreceğiz sanırım genç bir amiral olarak.
MangaStream çevirisinde Doflamingo; Fujitora ve Ryokugyuu için "two venerable beasts" diyor. "Venerable" kelimesi genelde ihtiyarlar için kullanılır. Yani Ryokugyuu da muhtemelen yaşını başını almış biri olarak çıkacak karşımıza.

Bir de orada dev ben logia kullaniciyim demiyor da mera mera no mi yi aldiktan sonra logia kullanan bir dev oluyorum demiyor mu ? Ben mi yanlıs okudum ?

Ben Amirallerin Meyvelerinin , bizzat Vegapunk tarafından sağlandığı veya bulunduğunu düşünüyorum.
Sonuçta , Meyve üzerine master yapmış , resimli kitabı mevcut.
Bu şartlar altında bulunmasına yardımcı olmuştur. Amiral olanlara ödül niteliğinde'de olabilir !
Bu nedenle Ryokugyu'nun meyvesinin diğer Amiraller gibi korkutucu bir gücü olabileceğini düşünüyorum !

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık