Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryokugyu'nun Gücü Ne Olabilir?

• Konbuyu başlatan Goodwill
  • Başlangıç tarihi

Goodwill

iyi olurdu ama vahşice dövüşen adam denince aklıma ilk lucci geliyor... bu yeni amiralde de aslan zoanı olsa çok yüksek seviye haki ve altı stili yemiş birisi çıksa benim için tadından yenmez...
Aslan zoanı diyince aklıma bu geldi her nekadar kaplumbağa olsada

Eğer adı Green Bull olduğu için boğa olursa Kizarununda maymun olması gerekirdi :flaugh:
Onu sırf meyve yazmak icin yazdım. Aslında şimdiki 3 amiralin 3 farklı çeşit meyve odugunu düşünüyorum. Borsalino-Logia, Issho-Paramecia(acıklanmadı), Ryokugyu-Zoan. Tabi böyle çıkcak diye bisey yok

Goodwill

Onu sırf meyve yazmak icin yazdım. Aslında şimdiki 3 amiralin 3 farklı çeşit meyve odugunu düşünüyorum. Borsalino-Logia, Issho-Paramecia(acıklanmadı), Ryokugyu-Zoan. Tabi böyle çıkcak diye bisey yok
Evet aslında mantıklı ama zoan olursa mistik şart.

Aslan zoanı diyince aklıma bu geldi her nekadar kaplumbağa olsada
pekoms :D yok ya bunun daha yırtıcı şekilde olanını hayal etmiştim :D böyle pelüş oyuncak gibi değil....

edit :
[video=youtube;lXEb1ML9o_c]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lXEb1ML9o_c[/video]

pekoms denince aklıma nedense bu geliyor...

Bu bölümde Hadrujin dedi de, Logia meyveli bir Dev diye... Olabilir mi acep, hiç dev Amiralimiz olmadı. Serinin ilerleyen yerlerinde Elbaf'ta takışabilirler bu amcamla da... :) Ya da Mistik Zoan bir dev. Güzel olurdu bence :)

Goodwill

Bu bölümde Hadrujin dedi de, Logia meyveli bir Dev diye... Olabilir mi acep, hiç dev Amiralimiz olmadı. Serinin ilerleyen yerlerinde Elbaf'ta takışabilirler bu amcamla da... :) Ya da Mistik Zoan bir dev. Güzel olurdu bence :)
Mistik zoan bir devdenizcilere yakışır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık