Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Rurouni Kenshin

• Konbuyu başlatan Lycan
  • Başlangıç tarihi
Kenshin Shishio Makoto ile dövüşmek için eski ustasından teknik öğreniyordu. O bölümler o kadar sıkıcıydı ki seriden soğudum hatta bıraktım :D.
Acaba o bölümler bir tek bana mı sıkıcı geldi :confused:

Kenshin Shishio Makoto ile dövüşmek için eski ustasından teknik öğreniyordu. O bölümler o kadar sıkıcıydı ki seriden soğudum hatta bıraktım :D.
Acaba o bölümler bir tek bana mı sıkıcı geldi :confused:
Birtek sana gibi :D Ben o bölümleri çok sevmiştim be :) Şimdi dersin ki: sevmediğin bir seri söyle la. Onu da söyleyemem :p

Birtek sana gibi :D Ben o bölümleri çok sevmiştim be :) Şimdi dersin ki: sevmediğin bir seri söyle la. Onu da söyleyemem :p
Shishio'ya girişsin diye bekliyorum, bi Sanosuke çıkıyor bi Yahiko çıkıyor, Kenshin'e aşık kızın ismini hatırlamadım o da ayrı bi kafada. Sonra Shishio'nin gereksiz gereksiz konuşmaları çıkıyor derken seriyi bıraktım :D Belki biraz daha sabırlı olmalıydım:üzgünüm:

Shishio'ya girişsin diye bekliyorum, bi Sanosuke çıkıyor bi Yahiko çıkıyor, Kenshin'e aşık kızın ismini hatırlamadım o da ayrı bi kafada. Sonra Shishio'nin gereksiz gereksiz konuşmaları çıkıyor derken seriyi bıraktım :D Belki biraz daha sabırlı olmalıydım:üzgünüm:
Tabii ki de sevilmeyen yeri de çoktur ama yine de Kenshin bu. Öyle kestirmemek lazım, dramından tut, komedisine kadar güzide serilerden birisidir. Özellikle dramı insanı ağlatır cinstendi. :)

Shinigami

Efsane animedir. İlk izlediğim animelerden biridir ayrıca. Bence Shishio arc tan sonra bitmeliydi anime. Bu yüzden de oraya kadar izledim. Benim için One Piece kadar önemli bir yere sahip. Her anime & manga sever izlemeli & okumalı bence.

Efsane animedir. İlk izlediğim animelerden biridir ayrıca. Bence Shishio arc tan sonra bitmeliydi anime. Bu yüzden de oraya kadar izledim. Benim için One Piece kadar önemli bir yere sahip. Her anime & manga sever izlemeli & okumalı bence.
Anime, 63. bölümden itibaren filler zaten. Sanıyorum ki pek çok kişi de senin gibi Kyoto Arc'tan sonra bırakmıştır izlemeyi.

Ben de basladim 22 deyim su an. Gayet zevkli geldi acikcasi. V-team mangadan okuyorum onlar da basarili tebrikler ve tesekkürler :D

Animeyi kople izledimde mangaya bakıyordum 150 den sonrası biraz tuhaf geldi. Hem anime hem mangasını okuyan varmı? 150 den sonra bana tanıdık gelmeyen karakter vardı (belkide unutmuşumdur). Tam bilen varsa mangada olup animede olmayan karakter varmı, olay akışı bakımından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık