Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 492 91.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 47 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    538
Diğeri iki sene boyunca okamalarla yaşadı. Bir ara okama oldu tekrar geri döndü özüne. Her bir gününü pembiş etekler giymiş kıllı adamlardan kaçarak geçirdi. Geri döndükten sonra her arc birinden ayar yedi. Önce Vergo çaktı bir tane sonra Dof geçirdi.
Zou'ya gitti bu sefer de tayfasından ayrılmak zorunda kaldı. Bege'ye biat etmek zorunda kaldı. Babasından dayağı yedi. Abilerinden ayarı yedi. Sevdiği kız bununla öyle bir billur geçti ki gözyaşlarını tutamadı. Kaptanına saldırmak zorunda kaldı vicdan azabından bir daha ağladı. Big Mom tarafından kandırıldı. Nami tarafından tokatlandı.
Wano'da küçük tatlı bir dükkan açtı. Bu sefer de dükkanına durmadan saldırmaya başladılar adama satış bile yaptırmadılar.

Bu adam bile hala gülmeye çalışıyorken bunları yazman....
Her insanın her olaya aynı tepki vermesini beklemek, açlıkla uğraşan evsiz hasta insanlar gülümsüyor dert yanmıyor size ne oluyor diye gider.

Diğeri iki sene boyunca okamalarla yaşadı. Bir ara okama oldu tekrar geri döndü özüne. Her bir gününü pembiş etekler giymiş kıllı adamlardan kaçarak geçirdi. Geri döndükten sonra her arc birinden ayar yedi. Önce Vergo çaktı bir tane sonra Dof geçirdi.
Zou'ya gitti bu sefer de tayfasından ayrılmak zorunda kaldı. Bege'ye biat etmek zorunda kaldı. Babasından dayağı yedi. Abilerinden ayarı yedi. Sevdiği kız bununla öyle bir billur geçti ki gözyaşlarını tutamadı. Kaptanına saldırmak zorunda kaldı vicdan azabından bir daha ağladı. Big Mom tarafından kandırıldı. Nami tarafından tokatlandı.
Wano'da küçük tatlı bir dükkan açtı. Bu sefer de dükkanına durmadan saldırmaya başladılar adama satış bile yaptırmadılar.

Bu adam bile hala gülmeye çalışıyorken bunları yazman....
Yav icine seytan kacmis falan dedim. Olayi niye Sanji'ye cektin. Sanji-kun abimiz kiz gorunce mutlu oluyor. Illa herkes super mutlu olacak diye bisi mi var. Sanji'ye neden bagladin anlamadim.

edit:
Ha bu arada Perona buna gunde 10 kez hollowlasa 2 yildan ne moral kalir ne ozguven

Fanlarının sevilmemesinin sebebi kullandıkları üslup, her şeyi abartmaları ve asla ama asla haksız olduklarını kabul etmemeleri.
1-) Üslup
Sadece beş dakika içinde karşısındakinin özürlü, beyinsiz, kör olduğunu ima eden bir dünya Zorocu yorumu bulabilirim örneğin. İşin kötüsü; karşı tarafa sert sert konuşup karşı tarafı kızdırıyorlar. Adam onların anlayacağı dilden konuşunca da bakın nasıl da kızıyor, işte sizin gerçek yüzünüz bu demeye getiriyorlar. Kalabalık da olduklarından; sanki onlar hiç hakaret etmemiş, her şeyi diğer taraf yapmış algısı yaratıyorlar.

2-) Her şeyi abartmaları
Zoro= Luffy ve Luffy'nin yapmış olduğu, yapmakta olduğu ve yapacağı her şeyi Zoro da yapabilir. Bu fikrin aksini iddia eden herkes de düşmanlarıdır.

3-) Asla haksız olduklarını kabul etmemeleri
Manga sayfası atarsan>> Gerçeği kabul etmez ve tamamen alakasız bir manga sayfası atarak haklı çıkmaya çalışır.
Uzun bir mesajla kanıtlarsan>>> Uzun mesajdan bir cümle seçer ve konuyu bambaşka bir yere çekerek sana üstünlük kurmaya çalışır.
Çaresiz bir durumda bırakırsan>>> Ama X de şunu yapmıştı; ama Y de bunu yapmıştı tarzı; tartışmaların en sinir bozucu yöntemine başvururlar.
Tamamen çaresiz bir durumda bırakırsan>>> Wano sonu görüşelim kardeşim kozlarını oynarlar.

Mesela ben forumdan bir üyenin yerine geçmek istesem bu kesinlikle DNS olurdu. Dns her zaman haklı çünkü ne güzel.
Herhangi bir fan grubundan bu dediklerini yapan bir ton insan gösterebilirim. :(

Herhangi bir fan grubundan bu dediklerini yapan bir ton insan gösterebilirim. :(
Senin dediğin üçüncü maddedeki ama x de şunu yapmıştı türü savunma yöntemine giriyor. :( Diğer fanlardan da bunu yapan varsa tamam o zaman deyip eleştirmeyecek miyiz? Mesele diğer fanların bunu yapması/yapmaması değil. Belli bir grubun bunu çok fazla yaparak göze batıp rahatsızlık vermesi. Ben de gösterdiğin sayının iki katı Zorocu gösterebilirim bunu yapan. Hodri meydan falan diyormuşum skdjkdj:oleyo2:

Zoroculardan 2 ton çıkıyor demek ki :oleyo2:
Kuş kadar kişiyiz yav zaten şurada, hepimizi toplasan 300 kilo etmez. :oleyo2:

Senin dediğin üçüncü maddedeki ama x de şunu yapmıştı türü savunma yöntemine giriyor. :( Diğer fanlardan da bunu yapan varsa tamam o zaman deyip eleştirmeyecek miyiz? Mesele diğer fanların bunu yapması/yapmaması değil. Belli bir grubun bunu çok fazla yaparak göze batıp rahatsızlık vermesi. Ben de gösterdiğin sayının iki katı Zorocu gösterebilirim bunu yapan. Hodri meydan falan diyormuşum skdjkdj:oleyo2:
Benziyor ama aynı şey değil. Mesele şu, diğer kişiler görmezden gelinirken, bize saldırılıyor. Ben sadece, adalet istiyorum!!! :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık