Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Roronoa Zoro

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 491 91.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 8.4%

• Kullanılan toplam oy
    535
Zoro..Meyvesiz haliyle Hayvani gücü olan adam..Arabasta'da mr.1'rin üstüne koca bir evi fırlatan adam..Bu adam etebur Zoan meyvesi yerse Örnek olarak lucci gibi bunun gücünü düşünemiyorum meyvesiz haliyle bir evi kaldırabiliyor demekki etobur olsa lucci ile kavga etse luffy kadar zorlanmazdı..Şöyle bi Boga felan olaydı gerçi onu davul adasında yiyen gördük yada şöyle Aslan adam felan.
Aslında enies lobby'de robini kurtarmak için sadece zoro'nun dövüsmesi yeterliydi kaku ile digerlerinin yenmelerine gerek yoktu diger cp 9 üyelerini oyalasalar yeterdi :)Cünkü 5 numaralı anahtar kaku'dan cıktı ve robinin kelepcelerini kaku'daki anahtar açtı :)Gerçi onlar bunu bilmiyordu ama

Eline sağlık smoker.
:D :D :D :D :D 2010'da 14 yaşındayken yaptığım yorum :D :D :D :D :D
Oğlum iddaa ediyorum forumda benim kadar çok az istikrarlı fan kalmıştır :D Çok seviyorum bu forumda eski mesajlarımı karıştırıp bulmayı.

2015'de yaptığım bir yorum bu konuya.Tam olarak şu atılan son mesajlara cevap olmuş :d

Son düzenleme:
Ebisu ona iyi gelecek. Sevdiğimiz Zoro geri dönecek.
O kadar güleç insanın arasında bile orta çağ rölyefi gibi asık suratıyla dolaşan Zoro, eski Zoro gibi olmaz artık. Hep kasıntı, hep karizmatik poz kesen ciddi bir tip olacak. :/
Artık sadece hedefine odaklanmış kararlı bir görev adamı Zoro. Tayfanın ruhunu yitirmiş, sürece değil sonuca odaklanıyor sadece. Bir an önce Mihawk'ı döveyim de evime döneyim kafasında.

Zoronun hatırlamadığı veya bize anlatmadığı veya kendisinin de bilmediği geçmişi hakkında şeyler ortaya çıkınca daha olgun bir karaktere, çok daha ağır başlı bir hale geçeceğini düşünüyorum.

Bir Mihawk eder mi? Shanks bile Mihawk edememiş Zoro kim :p Anca seri sonunda :D

Zoronun hatırlamadığı veya bize anlatmadığı veya kendisinin de bilmediği geçmişi hakkında şeyler ortaya çıkınca daha olgun bir karaktere, çok daha ağır başlı bir hale geçeceğini düşünüyorum.

Bir Mihawk eder mi? Shanks bile Mihawk edememiş Zoro kim :p Anca seri sonunda :D
Adam ağır basliliktan kabiz olacak yakinda. Daha ne kadar olsun

O kadar güleç insanın arasında bile orta çağ rölyefi gibi asık suratıyla dolaşan Zoro, eski Zoro gibi olmaz artık. Hep kasıntı, hep karizmatik poz kesen ciddi bir tip olacak. :/
Artık sadece hedefine odaklanmış kararlı bir görev adamı Zoro. Tayfanın ruhunu yitirmiş, sürece değil sonuca odaklanıyor sadece. Bir an önce Mihawk'ı döveyim de evime döneyim kafasında.
Öyle bir köye gitsem, ben gülemezdim şahsen. Çektikleri yoksulluk ve çaresizlik ortada. Nasıl güleceksin ki?

Adam 2 sene babunlarla dolu bi adada yasadi. Perona gibi horohorohor diye biri ile 2 yil. Mihawk ile antrenmanindan "bu neymis ben simdiye kadar adam kesmemisim" diye morali de bozulmustur.

Tek gozu kapali. Icine seytan kacti falan diyolar. Tabii somurtkan olucak.

Adam 2 sene babunlarla dolu bi adada yasadi. Perona gibi horohorohor diye biri ile 2 yil. Mihawk ile antrenmanindan "bu neymis ben simdiye kadar adam kesmemisim" diye morali de bozulmustur.

Tek gozu kapali. Icine seytan kacti falan diyolar. Tabii somurtkan olucak.
Diğeri iki sene boyunca okamalarla yaşadı. Bir ara okama oldu tekrar geri döndü özüne. Her bir gününü pembiş etekler giymiş kıllı adamlardan kaçarak geçirdi. Geri döndükten sonra her arc birinden ayar yedi. Önce Vergo çaktı bir tane sonra Dof geçirdi.
Zou'ya gitti bu sefer de tayfasından ayrılmak zorunda kaldı. Bege'ye biat etmek zorunda kaldı. Babasından dayağı yedi. Abilerinden ayarı yedi. Sevdiği kız bununla öyle bir billur geçti ki gözyaşlarını tutamadı. Kaptanına saldırmak zorunda kaldı vicdan azabından bir daha ağladı. Big Mom tarafından kandırıldı. Nami tarafından tokatlandı.
Wano'da küçük tatlı bir dükkan açtı. Bu sefer de dükkanına durmadan saldırmaya başladılar adama satış bile yaptırmadılar.

Bu adam bile hala gülmeye çalışıyorken bunları yazman....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık