Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    465
Sanji'nin üstün özellikleri başka tartışmanın konusu. Yalan söylemedim canım, adam bir dipçiğe gitti. Tabi mevcut durumunda.

Oda'nın Zoro'dan başkasının o acıları kaldıramayacağını çok net gösterdiğini düşünüyorum. Gerisi tartışmayı gereksiz uzatmak olur.
Aldıkları genel hasar durumuna bakarsak evet o an zorodan başkası kaldıramazdı acıyı.

Hadi ya.Kıyaslayanları görmemişsin o zaman.Rosa kralı ile açılan dayanıklılık konusuna bir göz atıver.

Mevzu ne dayanıklılık ne de güç mevzusu.İşin içinde tayfa varsa kurtuluyorlar bir şekilde.Sana da bunu anlatmaya çalışıyordum ama olta mevzusuna takmışın kafayı.Çok takılmışsın herhalde oltalara.Ben haterlık yapacaksam veya laf sokacaksam açık yapıyorum.Direk anlarsın.
Tabi ki kurtulacak tayfa bir şekilde ona kimsenin lafı yok. Ancak kalem Oda'nın elinde. İstediğini ön plana çıkartıyor gördüğün gibi. Sanji süpernova değil, Zoro'yu adam o lige koymuş dediğimde; süpernovalık ödülle belli oluyor sadece o yüzden Sanji Süpernovadeğil diyenler kadar komik bu dediğin. Yahu adam istese Sanji'ye ya da bir başka tayfa üyesine tanklatırdı o hasarı ama yapmadı. Neden? Çünkü Oda'ya göre bu hasarı alıp yaşayacak olan Zoro. Zoro'yu o hale getiren acı başka bir tayfa üyesini öldürür. Bu kadar basit.

Rayleigh in eğittiği adam sağ kol seviyesine geliyorsa zoroda komutan seviyesine gelmiştir. Law komutan etmeyen adama anca ağır yara açabiliyorken zoro daha fazlasını yapabilirdi. Nasıl g4 ü hemen göstermedilerse Zoronun gücü de wano arc için saklandı. 2 yıl önce olsa vs law derdim ama şimdiki law pek güçlü görünmüyor.

@Master of Puppets buradaki yorumunu merak ettim reyiz :D
Law'ın yeteneklerini de çok övdüğünü biliyorum fakat Zoro'nun dayanıklığı falan aşar mı acaba bu sıkıntıları :D
Lawın yetenekleri iyi de kişiliği ezik, Zoro her türlü aşacak Lawı, şüphem yok. Millet Luffy ile Zoroyu, Roger ile Rayleighe benzetmeyi seviyor lakin alakaları yok. Zoro kendi hırsları amaçları olan, dünyanın en iyisi olmayı güden birisi, Luffy zaten Luffy biliyorsun. Rayleigh Luffynin kişiliğine şok olup duruyor, Rogera benziyor olsa 30 senedir yanında durduğu adam varken "Hiç senin gibi biriyle karşılaşmadım" "Hiç bu şekilde düşünmemiştim" der mi Luffye sürekli? Demez. Bu ikisi herkesi aşacak serideki, tepede olacaklar.

Lawın yetenekleri iyi de kişiliği ezik, Zoro her türlü aşacak Lawı, şüphem yok. Millet Luffy ile Zoroyu, Roger ile Rayleighe benzetmeyi seviyor lakin alakaları yok. Zoro kendi hırsları amaçları olan, dünyanın en iyisi olmayı güden birisi, Luffy zaten Luffy biliyorsun. Rayleigh Luffynin kişiliğine şok olup duruyor, Rogera benziyor olsa 30 senedir yanında durduğu adam varken "Hiç senin gibi biriyle karşılaşmadım" "Hiç bu şekilde düşünmemiştim" der mi Luffye sürekli? Demez. Bu ikisi herkesi aşacak serideki, tepede olacaklar.
Oo Zoro en güçlü ikinci adam olcak diyon yani :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık