Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    465
E tamam la kendi kulvarında dayanıklı diyoruz bizde.Kalkıp Kaido'yla WB'yle kıyaslayıp dayanıklı demedik.
Hadi ya.Kıyaslayanları görmemişsin o zaman.Rosa kralı ile açılan dayanıklılık konusuna bir göz atıver.

Şimdi BM'nin saldırısıyla o arcdaki acıları nasıl kıyasladın? :D O zaman tayfa Luffy'den de dayanıklı. 5 misli acıya kafa attıklarına göre. Sanırım olta atıyorsun ve ben bu oltaya düştüm. :)
Mevzu ne dayanıklılık ne de güç mevzusu.İşin içinde tayfa varsa kurtuluyorlar bir şekilde.Sana da bunu anlatmaya çalışıyordum ama olta mevzusuna takmışın kafayı.Çok takılmışsın herhalde oltalara.Ben haterlık yapacaksam veya laf sokacaksam açık yapıyorum.Direk anlarsın.

Hadi ya.Kıyaslayanları görmemişsin o zaman.Rosa kralı ile açılan dayanıklılık konusuna bir göz atıver.

Mevzu ne dayanıklılık ne de güç mevzusu.İşin içinde tayfa varsa kurtuluyorlar bir şekilde.Sana da bunu anlatmaya çalışıyordum ama olta mevzusuna takmışın kafayı.Çok takılmışsın herhalde oltalara.Ben haterlık yapacaksam veya laf sokacaksam açık yapıyorum.Direk anlarsın.
Tayfa önce Ayı Şoku'ndan sonra ayağa kalksın. Sonra acıyı taşırlar.

Haterlik yaptığını ima etmedim. Bu kadar saçmalayacağını düşünmediğim için takıldım sana. Gereksiz agresifsin. Hater belirtileri bunlar dikkat et. :)

Tayfa önce Ayı Şoku'ndan sonra ayağa kalksın. Sonra acıyı taşırlar.

Haterlik yaptığını ima etmedim. Bu kadar saçmalayacağını düşünmediğim için takıldım sana. Gereksiz agresifsin. Hater belirtileri bunlar dikkat et. :)
İki tane çer çöp bile ayağa kalkabilmiş o saldırıdan.Ne çıkartmamız gerekiyor burdan ? aha buldum.Yaptım oldular.Ek olarak Haterım zaten.Saçmaladıysam iyi geceler o vakit :sapkali:

İki tane çer çöp bile ayağa kalkabilmiş o saldırıdan.Ne çıkartmamız gerekiyor burdan ? aha buldum.Yaptım oldular.Ek olarak Haterım zaten.Saçmaladıysam iyi geceler o vakit :sapkali:
Çer çöpü mevzuya katmak aynı BM arc ile TB arcı kıyaslamak gibi oluyor. Alakasız yani. Tayfa yerde, Zoro ayakta. Bu kadar basit.

Ha, bir de Sanji ayağa kalktı. O da bir dipçiğe gitti. Ama sorsan acıları o da alır. :) Ne hikmetse sonunda acıları yine Zoro alıyor. Tesadüf işte. :)

Bu mantıkla bakarsan tayfadaki kimsenin güçleriyle ilgili çıkarımda bulunamayız. "Mevzu tayfaysa Oda saçmalıyor. Hiçbiri dayanıklı, güçlü vs değil."

Çer çöpü mevzuya katmak aynı BM arc ile TB arcı kıyaslamak gibi oluyor. Alakasız yani. Tayfa yerde, Zoro ayakta. Bu kadar basit.

Ha, bir de Sanji ayağa kalktı. O da bir dipçiğe gitti. Ama sorsan acıları o da alır. :) Ne hikmetse sonunda acıları yine Zoro alıyor. Tesadüf işte. :)

Bu mantıkla bakarsan tayfadaki kimsenin güçleriyle ilgili çıkarımda bulunamayız. "Mevzu tayfaysa Oda saçmalıyor. Hiçbiri dayanıklı, güçlü vs değil."
Sanji şoku yemeden önce namiyi koruyorken dünyanın dayağını yedi. Devden de daha fazla darbe aldı ayrıca zoro okadar dayak yemedi. Zoro kadar darbe alıp luffy nin acısını alsaydı sanji , zoro gibi 3 gün yatarak acıya dayanırdı merak etme. Sanji o dayak yemiş haliyle acıları alsaydı ölebilirdi çünkü nasıl darbeler aldığını mangaya bakıp görebilirsin. Zoroyu savunayım derken başka karakterleri ezmek trend oldu galiba :)

Şu an için Zoro daha güçlü diyebileceğimiz bir argüman yok, diğer taraftan Law için de.
Çünkü Zoro'nun henüz sınırlarını görmedik.

Senin bahsettiğin argümanlar ise Zoro'yu Law'dan daha zayıf yapmaz. Söylemek istediğim şey bu.

Benim Zoro'yu daha üstün tutma sebebim herhangibir manga sayfası değil. Kişisel beklentilerim :)

Wano'da Zoro ve Law yan yana olacak umarım orada beklentilerimi karşılayacak şeyler olur.
Law'ın yeri Luffy'nin yanı, Zoro'nun yeri bu ikisinin altı. :(

Sanji şoku yemeden önce namiyi koruyorken dünyanın dayağını yedi. Devden de daha fazla darbe aldı ayrıca zoro okadar dayak yemedi. Zoro kadar darbe alıp luffy nin acısını alsaydı sanji , zoro gibi 3 gün yatarak acıya dayanırdı merak etme. Sanji o dayak yemiş haliyle acıları alsaydı ölebilirdi çünkü nasıl darbeler aldığını mangaya bakıp görebilirsin. Zoroyu savunayım derken başka karakterleri ezmek trend oldu galiba :)
Kimseyi ezmek gibi bir niyetim yok. Sen istiyorsun ki Zoro'yla Sanji'yi bir tutayım. :) Zoro Kuma'yla kapıştı hatırlarsan.

Hepsini geçtim, Sanji kendi ağzıyla Zoro'nun kendisinden dayanıklı olduğunu itiraf etmiş bir karakter. Ben Zoro ve Sanji'nin dayanıklılığını kıyaslamıyorum ki. Luffy ve Zoro bu konuda tüm tayfadan üstün. Bunu tartışmaya gerek bile yok.

Kimseyi ezmek gibi bir niyetim yok. Sen istiyorsun ki Zoro'yla Sanji'yi bir tutayım. :) Zoro Kuma'yla kapıştı hatırlarsan.

Hepsini geçtim, Sanji kendi ağzıyla Zoro'nun kendisinden dayanıklı olduğunu itiraf etmiş bir karakter. Ben Zoro ve Sanji'nin dayanıklılığını kıyaslamıyorum ki. Luffy ve Zoro bu konuda tüm tayfadan üstün. Bunu tartışmaya gerek bile yok.
Zoro tabiki sanjiden dayanıklı zaten birbirine zıt karakterler bunlar ama zoro şunu bunu yaptı diyip sanji bir dipçiğe gitti dersen haksızlık etmiş olursun :) o yüzden açıklama gereği duydum. Yoksa zoro ve sanji özellik olarak birbirini tamamlayan karakterler.

Zoro tabiki sanjiden dayanıklı zaten birbirine zıt karakterler bunlar ama zoro şunu bunu yaptı diyip sanji bir dipçiğe gitti dersen haksızlık etmiş olursun :) o yüzden açıklama gereği duydum. Yoksa zoro ve sanji özellik olarak birbirini tamamlayan karakterler.
Sanji'nin üstün özellikleri başka tartışmanın konusu. Yalan söylemedim canım, adam bir dipçiğe gitti. Tabi mevcut durumunda.

Oda'nın Zoro'dan başkasının o acıları kaldıramayacağını çok net gösterdiğini düşünüyorum. Gerisi tartışmayı gereksiz uzatmak olur.

zoronun nasıl kendi acısı yorgunluğu yok sayılıyor ya ? iyicene zoro düşmanlığına dönüştü iş tayfada luffye en sadık kişi luffynin itibarını luffyden daha çok düşünmüş luffy için hedefine diz çökmüş adam. ama işte içten içe zoronun gücünü bildiğiniz için eze bilidğiniz kadar ezin wanoya ne kaldı bakalım kim kaybedicek zorocular mı? diğerleri mi? adam ryumaanın zombisiyle vs attı döndü oz ile dövüştü sonra döndü kumaya karşı çıktı en son luffynin arc boyu bütün acılarını aldı yok dayanıksız yok luffynin acıları pert etti eee luffye noldu o kadar sese uyanamadı herif yok luffy tehdit olmayınca kendini bırakmış yapmayın ya kuma gibi bir adam gelmiş kalksaydı o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık