Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    465
Zoronun öyle bahsedildiği gibi muazzam bir dayanıklılığı olmadığı ortaya çıkınca çok kişi üzülecek.Normalde Law daha güçlü ama poşet olduğundan yosuna yenilir.

Çeviriyi geçtim manga sayfasıyla çelişir bu, o sayfayı bulursanız bildiğin organlarını dikiyor adam.

Desene kendini onaracak teli olmayan her kesi öldürecek güce sahip Law.
Güce sahip de herkeste o fırsata ulaşamaz. Zoroda ise ulaşabilir. Hakisini de aşabilir bence.

Çeviriyi attım Kata vs Dof konusuna. Dediğim gibi Vizz baştan yapıyor, Powermanga ise hızlıca onarıyor diyor. Hangisini seversen onu kullan. :)

Koka uygulanan bölgeye gamma knife yapıldığında teknik işler mi? İşlerse bile tekniğin bıraktığı hasar azalır mı? Sorulması gereken en önemli sorular bunlar bence. Bana kalırsa bölgeye koka uygulansa bile Gamma Knife hedefe işler ve aynı etkiyi bırakır. Sebebine gelecek olursak, Gamma Knife dediğimiz teknik adından da anlaşılabileceği gibi ışın. Ayrıca ciltte herhangi bir iz de bırakmıyor ve direk iç organlara işliyor.

Doflamingo, Law'a yaklaşmak için ışınlandımı, uçtu mu? Hayır, gayet göğüs göğüse çarpıştılar. Yani Zoro'nun Law'a ulaşmak için zorlanacağını sanmam.

Zoro'nun Law'ı her konuda aştığını düşünüyorum. Law'ın tek artısı meyve yeteneği. Zoro üstün olduğu diğer özellikleri sayesinde bunun da üstesinden gelemeyi bilecektir.
Zoro lawdan nasıl üstün ? Law gayet üstün olduğunu gösterdi. Zoro picayı kesti law da vergoyu kesti. Law vergoyu keserken bütün laboratuvarı ikiye böldü. Zoro ise taş yığınını kesti. Burda zoro ne yaptı da lawdan güçlü oluyor ? Zoronun şimdiye kadar yeni dünyada zorlanmaması sizi aldatmasın. Zoro kiminle kapışmış şimdiye kadar ? Ben zoroyu lawdan daha çok severim ama olaya objektif bakmak lazım. Law- kid-luffy bu üçlü novaların zirvesi olacak benden demesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık