Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Scratchmen Apoo

Kim Kazanır?

• Zoro

Kullanılan: 102 70.3%
  • Apoo

Kullanılan: 41 28.3%
  • Berabere

Kullanılan: 2 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy + Zoro'nun, geri kalan novaları aynı anda alma ihtimali = sıfır. Mümkünatı yok. 9 tane Bellamy'yi alırlar evet. Novaları geçtim, 9 tane Sanji'yi bile alamaz Luffy+Zoro. Aynı anda gelebilecek kombinasyonları çok küçümsüyorsunuz. Geleceği görsen de tamamından kaçamazsın.

[Luffy + Zoro] vs [Kidd + law + Apoo + Urogue]

Ağır yenilir Luffy ve Zoro.
Bir kere en önemli hususa gelelim beyinleri yetmez o kadar adamı almaya :bilmem:

Zoro'nun tek kılıcı olmamasına gücünü oluşturan en büyük unsur yok diyorsun. Oysa Killer'ın 2 tane kendi stiline uygun olan kendi 2 silahı doğrudan yok. O silahların elden alınması gibi bir ihtimal de yok.
Moral sıfır tamamen çökmüş. Bunun ne kadar önemli olduğunu Ennies Lobby'de gördük.
İşkence edilmiş.

Zoro'ya ultimate teknik kullanamıyor demişsin. Oysa aynını Killer'a da eklemen lazım. Zira onun da ultimate tekniğini kullandığını görmedik.
Killer'ın 2 kılıcı=Zoro'nun 3 kılıcı değil ama.Killer'ın ultimate tekniği mi var ki diyeyim.Sen farazi bir şey üzerinden gidiyorsun.Ben ise mangada olandan Alpa :D Moralin ne kadar önemli olduğu bariz ama moral kadar önemli olan bir şey de bedenin durumu.Adam yaralı başlıyor dövüşe.Zoro Killer'dan aldığı darbeye dayanıyor fişini çekiyor.Zoro o dövüşe sıfırdan başladığını düşün Killer'a ne olurdu ? Ya da tam tersini düşün Zoro'nun süpriz bir şekilde Killer'ı deldiğini,Killer'ın Zoro'ya göre ne kadar hafif kaldığını yazar nasıl anlatacak daha yahu.Zoro'nun nerfli olan atağı bile nerfli anasını satıyım.Killer bu saldırıya gitti ama.

Luffy + Zoro'nun, geri kalan novaları aynı anda alma ihtimali = sıfır. Mümkünatı yok. 9 tane Bellamy'yi alırlar evet. Novaları geçtim, 9 tane Sanji'yi bile alamaz Luffy+Zoro. Aynı anda gelebilecek kombinasyonları çok küçümsüyorsunuz. Geleceği görsen de tamamından kaçamazsın.

Katılmıyorum.Kid'in orta segmentteki atağına ağzı bırakan Apoo g4+ileri seviyeli hakiye sahip 1 tane atak yese zaten kendine gelemez.Law desen Luffy'nin geçen arc denk olduğu adamın 2 basamak altındaki adama paspas olmuş birisi,Urouge desen Snack'i yenmiş çok büyük bir olayı yok.O ekipteki en büyük sıkıntı Kid.G4ün hızına yetişebilecek rakipte Kid hariç muhtemelen bir kişi bile yok iken hele hiç şansları yok.Kid'in olmadığı bir senaryoda nerfsiz bir Luffy+Zoro vs kalan novaları gömebilir bana göre.

Killer'ın 2 kılıcı=Zoro'nun 3 kılıcı değil ama.Killer'ın ultimate tekniği mi var ki diyeyim.Sen farazi bir şey üzerinden gidiyorsun.Ben ise mangada olandan Alpa :D Moralin ne kadar önemli olduğu bariz ama moral kadar önemli olan bir şey de bedenin durumu.Adam yaralı başlıyor dövüşe.Zoro Killer'dan aldığı darbeye dayanıyor fişini çekiyor.Zoro o dövüşe sıfırdan başladığını düşün Killer'a ne olurdu ? Ya da tam tersini düşün Zoro'nun süpriz bir şekilde Killer'ı deldiğini,Killer'ın Zoro'ya göre ne kadar hafif kaldığını yazar nasıl anlatacak daha yahu.Zoro'nun nerfli olan atağı bile nerfli anasını satıyım.Killer bu saldırıya gitti ama.

Mangada görmediğin adam hakkında nasıl manga üzerinde gidebiliyorsun yahu :D Zoronun isimli saldırısı var şenksin yok.Zoro>şenks :good:

Mangada görmediğin adam hakkında nasıl manga üzerinde gidebiliyorsun yahu :D Zoronun isimli saldırısı var şenksin yok.Zoro>şenks :good:
Zoro'nun ultimate tekniği var.Killer'ın görmediğim için yok diyorum.Hadi olsun Killer'in ultimate tekniği denk gittiği adamı tek hamlede bitirecek bir seviyede değildir xd. Son kısım doğru bu arada seri sonu Zoro>Shanks>>Mihawk.

Öyle zaten. ;) Shanks'ın üzerine Mihawk mı daha iyi işer yoksa Zoro mu?
Mihawk çükü olmayan bir adamın üzerine işemeyi kabul etmiyorum deyip geri çekilir.Zoro wins.

Zoro'nun ultimate tekniği var.Killer'ın görmediğim için yok diyorum.Hadi olsun Killer'in ultimate tekniği denk gittiği adamı tek hamlede bitirecek bir seviyede değildir xd. Son kısım doğru bu arada seri sonu Zoro>Shanks>>Mihawk.
Şenksin de görmedik o zaman zoro>şenks diyorum ben de işte.Olup olmadığı belli olmayan şeyler üzerinden yargıya varırsan böyle bir adam çıkar saçma sapan bir örnekle konunun içine zıçar :D

Ek olarak Killer zoroyu karının kızın eline bırakmıştır.Bundan daha küçük düşürtücü bir şey yok Op evreninde.

Kid bozar gibi.Yoksa geriye kalanda pek bir numara yok.Kidi çıkar Luffy+Zoro gömer ama net bir şekilde.
Kid konusunda soru işareti olmasına hak veriyorum. Arc sonu durumlara bakalım.

Kid'in dışarıda kaldığı bir senaryo için ise benden de bir +1.

Sanji bile Hawkins, Apoo, Bege, Urouge'dan güçlü.

Law, Kid ve kısmen Drake hariç diğer novalar tek yer. Net. Zoro ve Lütfü'nün saldırı gücü Kid dışında kalan novaların savunma ya da dayanıklılık sınırını çok çok aşar. Kombinasyon yapacak kadar ayakta kalamazlar, en fazla yapacakları kombinasyon Kid, Law, Drake' le olur. Kalanlar nalları diker.

Mihawk çükü olmayan bir adamın üzerine işemeyi kabul etmiyorum deyip geri çekilir.Zoro wins.

Şenksin de görmedik o zaman zoro>şenks diyorum ben de işte.Olup olmadığı belli olmayan şeyler üzerinden yargıya varırsan böyle bir adam çıkar saçma sapan bir örnekle konunun içine zıçar :D

Ek olarak Killer zoroyu karının kızın eline bırakmıştır.Bundan daha küçük düşürtücü bir şey yok Op evreninde.
Zoro yaralı şekilde dövüşe başlayıp adamın kendi silahını vücudundan çıkarmasına bile izin vermeden tekledi yav.Op op olalı böyle bir üstünlük görülmemiştir :D Bunun bir üstü zaten Kata-İchiji olayı oluyor xd.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık