Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Valla aynısı bu arc sanji için de söyleniyordu. Artık hiçbirşey beklemiyorum yoksa hep hayal kırıklığına uğramaya mahkumuz. Akışına bırakmak lazım olacağı varsa olur.
Olmaz hayal kırıklığı fark var ikisi arasında zoro ben daha da güçlü olabilirim kelimesini azından düşürmeyen biri mihawkı geçmek için sanji
all blue hayali olan güçlü olma gibi bir düşüncesi olmayan biri.
Sanji ezilebilir ama zoro ezilmez yazın bunu kenara.

Sanji'nin başına gelenlerin aynısı Zoro'nun başına geldiğinde o zaman göreceğim ben herkesi :)
Psikolojik çöküntü yaşamaz sanji gibi ama herkeste olduğu gibi ezileceği vakit gelecek :) zaten gelişmeleri için ezilmeleri gerek bunu kötü manada söylemiyorum ama herkes zoronun sanjinin düştüğü durumlara düşmeyeceğini sanıyor :) zoro daha sağlam biriyle karşılaşmadı mesela. O vakit gelince herkes Oda ya kızacak :)

Olmaz hayal kırıklığı fark var ikisi arasında zoro ben daha da güçlü olabilirim kelimesini azından düşürmeyen biri mihawkı geçmek için sanji
all blue hayali olan güçlü olma gibi bir düşüncesi olmayan biri.
Sanji ezilebilir ama zoro ezilmez yazın bunu kenara.
Hayali korsanlar kralı olmak olan Luffy bile yeri geldi ezildi.Zoro niye ezilmesin ?

Psikolojik çöküntü yaşamaz sanji gibi ama herkeste olduğu gibi ezileceği vakit gelecek :) zaten gelişmeleri için ezilmeleri gerek bunu kötü manada söylemiyorum ama herkes zoronun sanjinin düştüğü durumlara düşmeyeceğini sanıyor :) zoro daha sağlam biriyle karşılaşmadı mesela. O vakit gelince herkes Oda ya kızacak :)
Aynen öyle :good:

Pica zayıf bir rakip değildi bence hatta çok absürd bir meyvesi vardı ve luffy bile o adama zoro kadar kolay ulaşamazdı diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık