Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Wano arc dan sonra şu anket degışmesse bende bir şey bilmiyorum herkez göreçek boro nun gücünü.
Kata dışında hepsini alır. Nokta

Wano arc dan sonra şu anket degışmesse bende bir şey bilmiyorum herkez göreçek boro nun gücünü.
Kata dışında hepsini alır. Nokta
Valla aynısı bu arc sanji için de söyleniyordu. Artık hiçbirşey beklemiyorum yoksa hep hayal kırıklığına uğramaya mahkumuz. Akışına bırakmak lazım olacağı varsa olur.

Sanji'nin başına gelenlerin aynısı Zoro'nun başına geldiğinde o zaman göreceğim ben herkesi :)
İlginç bir şekilde şu ana kadar Sanji'nin başına gelenlerin hiçbiri Zoro'nun başına gelmedi.Karşısına çıkanları ezdi.Karşısına en sıkıntılı adam olarak Fuji gibi bir amiral çıktı ki bu amiraller bana göre yonkolara çok yakın seviyede olan adamlardır.Ona rağmen kendini ezdirmedi.Ayrıca Zoro'nun abartıldığı yok.Kaptanı daha kısa bir süre önceye kadar Cracker(3. komutan) seviyesiydi ki Zoro'nun 2y sonrası verdiği güveni düşünürsek Snack(4. komutan) ayarı olma ihtimali hiçte saçma değil.

İlginç bir şekilde şu ana kadar Sanji'nin başına gelenlerin hiçbiri Zoro'nun başına gelmedi.Karşısına çıkanları ezdi.Karşısına en sıkıntılı adam olarak Fuji gibi bir amiral çıktı ki bu amiraller bana göre yonkolara çok yakın seviyede olan adamlardır.Ona rağmen kendini ezdirmedi.Ayrıca Zoro'nun abartıldığı yok.Kaptanı daha kısa bir süre önceye kadar Cracker(3. komutan) seviyesiydi ki Zoro'nun 2y sonrası verdiği güveni düşünürsek Snack(4. komutan) ayarı olma ihtimali hiçte saçma değil.
Linlin'i keser, Kata'yı keser bunlar abartı değil mi? Bak ne güzel söylüyorsun 4. komutan ayarında olma ihtimali var diye. Buna tabii ki karşı çıkmıyorum aksine katılıyorum. Ancak Cracker ve üstü için rahat keser denmesi bence abartıdır. Benim Zoro'yla bir derdim yok ama gereğinden fazla şişirildiğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık