Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Haklısın daha hiç normal birisini görmedik. Rayleigh bile kara kral diye biliniyor. H. hakisi olup yancı olduğu halde diğer yardımcılar gibi değil. Roger-Rayleigh ve Wb-Marco nasıl kıyaslanır ki? :D Fark gayet açık h. haki.

Hancock kraliçe olmuş. Ace ise Wb'nin göz bebeği. Luffy her yerde dikkat çekiyor. Bir tek Kafa dede talihsiz bir olay yaşamış ama öncesinde kıta yaran bir kafa ünü varmış. Bu kadar tesadüf fazla. Marco'nun h. hakisi olsa Wb'nin Ray'i gibi efsane olurdu. Sürekli başkaları Lufy'ye neden yardım ediyor? Hancock'a tapıyorlar adeta.

Ama işte Zoro'da şuan vardır belki, o güven boşa değil gibi.
Sesime gel kardeşim, doğru yoldasın, çok yaklaştın :flaugh:

Sesime gel kardeşim, doğru yoldasın, çok yaklaştın :flaugh:
Bence kesin ama öyle yazmayınca hemen dalıyorlar. Luffy'ye bu kadarını yapamasaydı dediği an aha dedim bu da aktif kullanıyor. Luffy kullanamasa rezilliğe gel. Zoro'da var ama onda yok. Kaptan kim diye sorarlardı. Zoro orada Luffy kullanınca derin bir oh çekti.

Not: Tamam la çok vurmayın.

Bence kesin ama öyle yazmayınca hemen dalıyorlar. Luffy'ye bu kadarını yapamasaydı dediği an aha dedim bu da aktif kullanıyor. Luffy kullanamasa rezilliğe gel. Zoro'da var ama onda yok. Kaptan kim diye sorarlardı. Zoro orada Luffy kullanınca derin bir oh çekti.

Not: Tamam la çok vurmayın.
Eyvallah gardaşım. Görünen köye klavuz istemez tabisi. Dediğim gibi Zoro kullanıyor ama Luffy kadar değil. Bir gün herkes @Densetsu no Samurai dediydi diyecek ;)

zorodada houshoku cıkacak tartısılması bile abes :D

roger - rayleigh eski jenerasyon...

luffy - zoro yeni jenerasyon işte...

bunu anlamak cok mu zor ? luffy zaten her türlü rogerı andırıyorda, e.oda cocuklar bile anlasın diye , rayleighin bir gözüne, zoronun öbür gözüne aynı yarayı çizmiş. ikisininde gögsüne kocaman yaralar vermiş. birine kara kral demiş, öbürüde şiddet tanrısının sekline bürünen yeni kara kral işte :D

zoro fanlarının cogu, zoroya bakıp mihawkı şişirmese ve dogru adrese yönlense aslında hersey belli. rayleighle, mihawk arasındaki farkda zaten houshoku bence ;)

ha ama bu dövüsü hancock alır. o kadın yine ince görenler için meyvesini ve cazibesini tasan hakisiyle kombine edip öyle ruhlara etki ediyor. zoro kadınları umursamasa bile su anki haki gücüyle kücücük bir hatada bile hancock öne gecer. siz luffye bakmayın, luffy mal oldugu için hiç etkilenmedi :D

Cp0Lucci

Zoro kolaylıkla alır bana göre. Yorumlara baktımda hep Hancock rahat alır falan denmiş, Momonga mı sandınız Zoro yu siz?

Zoro ruhuyla döver, Hancock hayran kalır :at: Bu saatten sonra Zoro'nun karşısına çıkacak adamlar 3 aşağı 5 yukarı amiral ayarı adamlardır. Ona göre kıyas edin işte..

Bu konuyu da hortlatalım. Kararsızım demiştim de kararımı şimdi verdim. Zoro bence Law'dan bir tık üsttedir. Hancock'u Law yerine koyunca Dof'tan iki yediğini hayal edemedim. O yüzden Hancock Law dan üç dört tık önde deyip oyumu Hancock heykel yapara verdim. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık