Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Boa Hancock

Roronoa Zoro vs Boa Hancock

• Kullanılan toplam oy
    151
Hancockun amiral etmesi beni gayet şaşırtır. Çoğu kişiyi de öyle:) Dof smokerı tekledi ve amiralin altında bir seviyede. Hancock onu da yapamadı:(
Benim dediğim Hancock mevkisi itibari ile fazlasıyla önemli biri. Çibi ve Yılan prenses olması bir tarafa bu kadın kk olacak adamın eşi konumunda. Bu pozisyondaki birinin h.haki sahibi olduğunu da hesaba katarsa çok güçlü olması doğaldır.

Zaten yazmışlardır on defa Sengoku boşa konuşacak biri değil. Bu kadın amiral etmese dahi çok acayip güçlü.

Smoker meselesi ise alakasız:p Teklemek bir ölçü değil. Luffy ismi lazım olmayan dışında kimi teklemiş bu vakte kadar. Teklemek işin artizliği, gücü göstermiyor. Anca o kişi ile arandaki güç farkını gösterir. Üstelik Dof'un teklediği Smoker'da sağlam değildi. Dövüşlerden çıkmıştı.

Eğer illa tekleme güçtür diyorsan sorun yok Hancock çok rahat bir şekilde eski amiral Kuzan'ı taş edip tekler zaten:D

2. bir kar kadın vakası olur Zoro vursam mı vurmasam mı diye bir an tereddüt etse de , ciddileştiği an Hancock'un hiç şansı yok.:a::mincika:
Forumda Zoro'nun kadınlara karşı kısmen zaafı pek konuşulmuyor nedense, heralde gözden kaçmış ama hatırlamakta yarar var. Monet vs.sinde Oda tüm hatlarıyla bunu işledi resmen.
İşin özetini kadın zaafında zirve olan Sanji yapıyor attığım ikinci resimde. Zoro bir kadına zarar veremez ama tayfasıyla/kaptanıyla ilgili ya da bunun gibi çok önemli bir meselede "bir yolunu bulur".

Bu konuda ciddi bir zaafı olduğu için ve Hancock'un zalim karakterinden dolayı ortada bir ölüm-kalım meselesi olmadığı sürece Hancock Zoro'yu halleder :)
Kadınlara zarar verememe zaafı söz konusu olmasaydı ben Zoro derdim, çünkü artık ortalama bir shichibukai seviyesini aşmıştır diye düşünüyorum ben Zoro'nun. Yani ancak klasman üstü diyebileceğimiz shichibukailere karşı kazanamaz. Onlar da Weeble, Dof, Mihawkla sınırlıdır.
Sanji'nin bi kadını yenmesi imkansız, Zoro'nun ise çok zor. En fazla yenilmezler işte ya da çok ekstrem bi durumda belki Zoro zarar verebilir yani yenebilir.

2 yıl önce luffy hancocku da alacak diyenler, şimdiki zoro hancoku alamaz diyor :D
O onların ayıbı.

Hancock Dof seviyesinde dese mangaka ne diyeceksiniz? Oldum olası bu kadının güçlü olduğunu düşündüm. Aksini gösteren hiçbir şeyi görmedik. Zoro yeniyorsa gene yensin de tutup karşısında Tashigi veya kıytırık Monet varmış gibi yorumlar atmanın manası yok.

Benim dediğim Hancock mevkisi itibari ile fazlasıyla önemli biri. Çibi ve Yılan prenses olması bir tarafa bu kadın kk olacak adamın eşi konumunda. Bu pozisyondaki birinin h.haki sahibi olduğunu da hesaba katarsa çok güçlü olması doğaldır.

Zaten yazmışlardır on defa Sengoku boşa konuşacak biri değil. Bu kadın amiral etmese dahi çok acayip güçlü.

Smoker meselesi ise alakasız:p Teklemek bir ölçü değil. Luffy ismi lazım olmayan dışında kimi teklemiş bu vakte kadar. Teklemek işin artizliği, gücü göstermiyor. Anca o kişi ile arandaki güç farkını gösterir. Üstelik Dof'un teklediği Smoker'da sağlam değildi. Dövüşlerden çıkmıştı.

Eğer illa tekleme güçtür diyorsan sorun yok Hancock çok rahat bir şekilde eski amiral Kuzan'ı taş edip tekler zaten:D
Kuzan savunma falan yapmazsa tekler. Adamın eli armut toplamadığına göre. Acayip güçlü dersen olabilitesi var. Ama ben Hancockun akainu kizaru gibib adamları yendiğini hayal edemiyorum.

Smoker sağlam değildi diyorsun ama ona bakarsan hancock iki yıl önceki smoker ile dövüşüyordu. her türlü yaralı smoker>İki yıl önceki smoker. Ha aynı karakterin karşısında nasıl dövüştükleri bence bir ölçüdür.

O onların ayıbı.

Hancock Dof seviyesinde dese mangaka ne diyeceksiniz? Oldum olası bu kadının güçlü olduğunu düşündüm. Aksini gösteren hiçbir şeyi görmedik. Zoro yeniyorsa gene yensin de tutup karşısında Tashigi veya kıytırık Monet varmış gibi yorumlar atmanın manası yok.
H. Haki sahibi olduğu için neden olmasın derim. Ama Dof etmez, en fazla Fuji olur gibi.

H. Haki sahiplerini küçümsememek lazım. Seride hepi topu kaç kişi var?

H. Haki sahibi olduğu için neden olmasın derim. Ama Dof etmez, en fazla Fuji olur gibi.

Anlamıyorum ki arkadaş. Luffy vs Hancock diye bir konu açılsa Luffy iyi zorlanır, hatta Dof kadar var ise kaybedebilir falan derdim. Fakat Zoro'ya geldi mi rakip bile değil oluyor. Neymiş olm bu Zoro? :/ Adam yattığı yerden dünyaları alıyor, tek atıyor. Amiral, yonkou harici her rakibi yediriyorlar Zoro'ya.

Zoro kendi hayatı söz konusu olduğunda babasını bile tanımaz. Birisine bilerek yenilmeyi de tercih etmez. Hele hele karşısındaki kadın diye... Arada Kuina ve Tashigi gibi duygusal bir bağ da yok. Zoro böyle konularda tereddüt edecek bir adam değil. Kral hakisi olan bazı balonlara benzemez; karpuz keser gibi keser bu karıyı :)

Aynen öyle hancock boş değil.Gözünü kırpmadan kuzana saldıracaktı.Bu cesareti zoro bile gösteremez gücünü biliyorsa.Anca vasıfsız fuji ile iki el kağıt oynayayım der.Biliyor vasıfsız olduğunu çekinmiyor. :D

H.haki sahipleri boşuna ün kazanmıyor.Ün kazandıkları için h.haki yok h.haki olduğu için şöhret kazanıyorlar.Rayleigh boş konuşmaz olay kesinlikle güçle alakalı.

Aynen öyle hancock boş değil.Gözünü kırpmadan kuzana saldıracaktı.Bu cesareti zoro bile gösteremez.Anca vasıfsız fuji ile iki el kağıt oynayayım der.Biliyor vasıfsız olduğunu çekinmiyor. :D

H.haki sahipleri boşuna ün kazanmıyor.Ün kazandıkları için h.haki yok h.haki olduğu için şöhret kazanıyorlar.Rayleigh boş konuşmaz olay kesinlikle güçle alakalı.
Haklısın daha hiç normal birisini görmedik. Rayleigh bile kara kral diye biliniyor. H. hakisi olup yancı olduğu halde diğer yardımcılar gibi değil. Roger-Rayleigh ve Wb-Marco nasıl kıyaslanır ki? :D Fark gayet açık h. haki.

Hancock kraliçe olmuş. Ace ise Wb'nin göz bebeği. Luffy her yerde dikkat çekiyor. Bir tek Kafa dede talihsiz bir olay yaşamış ama öncesinde kıta yaran bir kafa ünü varmış. Bu kadar tesadüf fazla. Marco'nun h. hakisi olsa Wb'nin Ray'i gibi efsane olurdu. Sürekli başkaları Lufy'ye neden yardım ediyor? Hancock'a tapıyorlar adeta.

Ama işte Zoro'da şuan vardır belki, o güven boşa değil gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık