Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro (Tekme) vs. Sanji (Bıçak)

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    102
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı şey değil o. Biri açık verince telafi edebiliyor, savunması aşılmış oluyor zaten bedenine direkt olarak saldırı aldığında.
İyi de Zoro kılıca bile kokayı çizik olmasın mantığıyla basması gerektiği öğretilen biri. Kılıca koka basmasa da zarar görmez Zoro kılıcı zarar görür. O açıdan da kılıçları zaten seviyeli kılıçlar. Her halükarda Zoro'nun darbe yediği bir keresi için bile koka basmamış olmamasının pek tutar bir dalı yok. Bir sıkıntı var yani orada.
Zoro'nun vücuduna yediği darbeler, Luffy'nin yumruğuna haki basmışken açık verip suratına yediği bir darbe gibi demek istiyorum da daha nasıl izah edeyim bilemedim. Zaten aşırı mantıklı bir seri değil bu kadar kafa yorduğum yeter. Ben sıkılıyorum uzun uzun tartışmaktan benden bu kadar arkadaşlar mataneee.

Zoro'nun vücuduna yediği darbeler, Luffy'nin yumruğuna haki basmışken açık verip suratına yediği bir darbe gibi demek istiyorum da daha nasıl izah edeyim bilemedim. Zaten aşırı mantıklı bir seri değil bu kadar kafa yorduğum yeter. Ben sıkılıyorum uzun uzun tartışmaktan benden bu kadar arkadaşlar mataneee.
Yok, benim demek istediğimi anlamadın. Luffy açık verip darbe alırsa karnına haki basabiliyor. Yani adam karnıyla dövüşmüyor. Zoro da bunu yapabilir.

Üye silindi 1004

Kokayla bloklasa fayda etmezdi kılıca yazık olurdu.Saka'ya yaklaşıp kılıç doğrultanların kılıçlarının eridiği gösterildi seride.
Koka şu an çöp gibi bir şey standart. WB ve Roger bile birbirine koka basıyor. Oda’nın görsellikten anladığı kol bacak kılıcı siyah boyamak. Koka ilk çıktığından beri şaka gibi geliyor bana. Hani yaşı küçük olanlar için “işte abiniz burada irade gücünü görsel olarak kullandı” demenin farklı bir yolu koka.

Koka boş muhabbet. Shanks lav bloklarken koka mı vardı? Sırf görsellik olsun diye ekledi seriye.
Logialarda da sıkıntı aslında. Hayvan gibi güçlüsün ama B. Haki basamıyorsun. Orta seviye üstü B. Haki bilen bile sana erişme imkanına sahip. Low levellarda acayip güçken ileri seviyelerde amiral savunması atamıyorsan ayağına sıkıyorsun resmen.

Üye silindi 1004

Logialarda da sıkıntı aslında. Hayvan gibi güçlüsün ama B. Haki basamıyorsun. Orta seviye üstü B. Haki bilen bile sana erişme imkanına sahip. Low levellarda acayip güçken ileri seviyelerde amiral savunması atamıyorsan ayağına sıkıyorsun resmen.
Amiral savunması serinin en bomba olayı zaten. Üstüne tanımam.

Vücutlarını meyve özelliğine çevirip hakili saldırılardan bile kurtulabiliyorlar. O kadar da kötü değil. Meyvelerine hakki ekleyemediklerinin de garantisi yok, Katakuri gibi kullanabilirler meyvelerini. Logia meyveleri her açıdan en iyi tür.

Tamam öyle olsun diyorum da Luffy bazen yapamıyor ise çoğunda yüklüyor kokayı. Zoro'yu bir kere bile yüklerken görmedik diyorum ben de. Yükleyebilir ya da yükleyemez değil olay burada.

Neyse dediğin gibi boş ver önemli de değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık