Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Yok be Zoro kim? Komutan alamaz. Bütün gücünü gördük işte, tek atıyor adam, anca ezikler tek atar. Hem Ashura'yı bir daha görmeyeceğiz ki, o sadece bir kerelik ve her şeyin nefesi falan da yok, gözlem haki desen yok., Sadece B.hakisi olan bir adam. Zoro kim kim??? 2y sonra p.up almadan kimi almış? :oleyo::oleyo::oleyo:
Sen kalk, o kadar Zoro'nun bitiri gücü çok de, Ashura'nın bitiriciliği çok de,o kadar Zoro'yu öv ama Oda Bey, Zoro'nun Ashura kullandığı sahnede bitirici vuruşu Luffy'ye yaptırsın.:D Adama gülerler yav.:)

Ahh ah nelerle uğraşıyoruz :oops:
Yorma kendini fandaşım :D
Sen kalk, o kadar Zoro'nun bitiri gücü çok de, Ashura'nın bitiriciliği çok de,o kadar Zoro'yu öv ama Oda Bey, Zoro'nun Ashura kullandığı sahnede bitirici vuruşu Luffy'ye yaptırsın.:D Adama gülerler yav.:)
Peki burada Zoro'nun yarı ölü olduğunu ama ona rağmen dövüşmeye devam ettiğini ve o saldırıyı yaparak Luffy'nin onun işini bitirmesine çok katkısı olduğunu. Yani tam gücü ile Ashura kullanamadığını biliyorsun değil mi? Çörekçi'ciğim. Sanji bile, nasıl devam ediyor hala diyordu :D :D

Zaman oldukça enerji ısrafı yapıyoruz işte ne yapalım :) Laf anlatabileceğimizden değil meşale olsun. Yoksa senin uğraştıklarınla uğraşsam ohooooo kanser olurum yemin ederim. Sende iyi sabır var :sapkali:
Ben insanları seviyorum napiyim :D Neyse hepimiz kardeşiz fandaş bunlar tatlı tatlı atışmalar diyelim :D He bu bizim haklı çıkacağımız gerçeğini değiştirmiyor ama:fool:

Yorma kendini fandaşım :D

Peki burada Zoro'nun yarı ölü olduğunu ama ona rağmen dövüşmeye devam ettiğini ve o saldırıyı yaparak Luffy'nin onun işini bitirmesine çok katkısı olduğunu. Yani tam gücü ile Ashura kullanamadığını biliyorsun değil mi? Çörekçi'ciğim. Sanji bile, nasıl devam ediyor hala diyordu :D :D
Zoro yarı ölü mü? Hadi canım sende. İşinize gelince Zoro en dayanıklı, işinize gelince Zoro yarı ölü:D Valla sizin bu hallerinize bilemedim. Şurayı bekliyordum zaten. O yüzden Sanji'nin sahnesini de attım. Ama Sanji kim ki orda Px'e zarar versin di mi :D Bu arada Sanji ve Zoro'nun ataklarında ''push yani it(mek)'' durumu kulllanılırken Luffy'nin atağında ''crush yani ez(mek)'' durumunun kullanılması da ilginç. Benim anladığım Sanji ve Zoro, Px'i hazırlıyorlar ama işi bitiren yine Luffy. Ama kılıç daha bitirici bi alet yaaa :)

Zoro yarı ölü mü? Hadi canım sende. İşinize gelince Zoro en dayanıklı, işinize gelince Zoro yarı ölü:D Valla sizin bu hallerinize bilemedim. Şurayı bekliyordum zaten. O yüzden Sanji'nin sahnesini de attım. Ama Sanji kim ki orda Px'e zarar versin di mi :D Bu arada Sanji ve Zoro'nun ataklarında ''push yani it(mek)'' durumu kulllanılırken Luffy'nin atağında ''crush yani ez(mek)'' durumunun kullanılması da ilginç. Benim anladığım Sanji ve Zoro, Px'i hazırlıyorlar ama işi bitiren yine Luffy. Ama kılıç daha bitirici bi alet yaaa :)
Diğelerinden farklı olarak Zoro o arc Kendi üstüne arkadaşının Tüm arc acısını da alıyor. Diğer olaylar ile Aynı şey değil yani. Ama ona rağmen dövüşüyor adam. Ve evet ona rağmen dinç Sanji ile Yarı ölü Zoro aynı işlemi yapıyor ve Acılarını arkadaşına iteleyen Luffy de farklı olarak bir zahmet ezsin :D Bak ne güzel Zoro’yu övmüşsün :D

Diğelerinden farklı olarak Zoro o arc Kendi üstüne arkadaşının Tüm arc acısını da alıyor. Diğer olaylar ile Aynı şey değil yani. Ama ona rağmen dövüşüyor adam. Ve evet ona rağmen dinç Sanji ile Yarı ölü Zoro aynı işlemi yapıyor ve Acılarını arkadaşına iteleyen Luffy de farklı olarak bir zahmet ezsin :D Bak ne güzel Zoro’yu övmüşsün :D
Dayanıklı adama bak. Olayın üzerinden yıllar geçmesine ve o kadar dinlenmesine rağmen hala ''acılar, acılar'' diyebiliyor.:D Ama dur ya ''Ashura çok kuvvetli bir saldırı. Hatta rakibine tek atan bir saldırı.''fsfsf Ama ortamda Luffy yoksa tabi :D

Dayanıklı adama bak. Olayın üzerinden yıllar geçmesine ve o kadar dinlenmesine rağmen hala ''acılar, acılar'' diyebiliyor.:D Ama dur ya ''Ashura çok kuvvetli bir saldırı. Hatta rakibine tek atan bir saldırı.''fsfsf Ama ortamda Luffy yoksa tabi :D
Yıllar mı? Yok artık :D İşte dayanıklı olduğu için hala devam ediyor. Hayır Kizaru bile diyor; hemen düştün çok bitkin olmalısın diye. Olayın diğerlerinden farklı olduğunu buradan bile anlıyoruz ama reis hala dövüşüp Sanji kadar zarar verebiliyor heyt be :D

Yıllar mı? Yok artık :D İşte dayanıklı olduğu için hala devam ediyor. Hayır Kizaru bile diyor; hemen düştün çok bitkin olmalısın diye. Olayın diğerlerinden farklı olduğunu buradan bile anlıyoruz ama reis hala dövüşüp Sanji kadar zarar verebiliyor heyt be :D
Mübalağa yapıyoruz, aradan uzun süre geçti anlamında :) Tıpkı Zoro'nun dayanıklılığı gibi. Ama ne dayanıklılık be!!! Aradan 3 ark geçti, Zoro hala acılar diyordu:D Hee Kizaru demese ona da yürüyecek reis yani? Oooo. İyi ki Reyli oralardaymış da kurtarmış Oda babası onu. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık