Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Zoro Lucci'yi alamazdı. Adam aşırı fiziksel saldırılar yapıyordu. Haki henüz icat olmadığı için lastik adam olmasa Luffy de alamazdı. Lastik olmasına rağmen Luffy ölümün eşiğine geldi zaten. Usopp'un son bir gazıyla bitirdi işi.

Mantığa bak :/ O zaman Zoro'nun amiral ile dövüşme sırası bende dediği zaman gücünü amiral olarak alman gerek. Karaktere bok atacağım diye bu kadar da kasmamak gerek.

Zoro yenemezdi de, Luffy'nin ömründen yiyen tekniklerin etkisini görmedik. Ayrıca Asura beleş ise Luffy'nin modları da beleş. Hiç bunun için antrenman yaptığını görmedik Luffy'nin...
Cidden bu mu yani aç tekrar oku EL'yi o zaman Luffy yaptığı tüm teknikleri nasıl yaptığını söylüyor ve bunun karşılığında hangi bedelleri ödediğini de görüyoruz lütfen ama adam zaten herhangi bir alıştırma-antrenman yapmadığı için bedelini ödüyor peki Zoro. Zoro'dan Asura ile ilgili bir açıklama gelmeden ortaya bir şeytani ruh çıkarmasını millet garip gözle bakıyor alıştırma veya antrenmanla çıkacak bir şey değil zaten adamın bunu demesinde bir abukluk olamaz böyle düşünüyor. Bana sorarsan sandai ile bu olayı yapıyor.

Mantığa bak :/ O zaman Zoro'nun amiral ile dövüşme sırası bende dediği zaman gücünü amiral olarak alman gerek. Karaktere bok atacağım diye bu kadar da kasmamak gerek.
:D Benim yazdıklarımdan bunu mu anladın?

Hocam alınma ama, bazen gerçekten Zoro'yu gömmek için çok zorluyorsun. :(
Neyine alınayım yahu? Birbirimize hakaret etmediğimiz ve olayı kişiselleştirmediğimiz sürece benim açımdan sıkıntı yok.

İkincisi; sayfa ortada yani. Kılıçta çentik arayan bir Zoro var. Bunun inkar edilecek bir yanı mı var? Mangada çizilen bir sayfayı atıyorum ortaya.

Zoro Lucci'yi alamazdı. Adam aşırı fiziksel saldırılar yapıyordu. Haki henüz icat olmadığı için lastik adam olmasa Luffy de alamazdı. Lastik olmasına rağmen Luffy ölümün eşiğine geldi zaten. Usopp'un son bir gazıyla bitirdi işi.
Luffynin o hale gelmesinin sebebi g2 ve g3ün kendini yorması. Lucci anca rokuganla falan hasar verdi. Luccilik pek bir olay yok aslında.

:D Benim yazdıklarımdan bunu mu anladın?

Neyine alınayım yahu? Birbirimize hakaret etmediğimiz ve olayı kişiselleştirmediğimiz sürece benim açımdan sıkıntı yok.

İkincisi; sayfa ortada yani. Kılıçta çentik arayan bir Zoro var. Bunun inkar edilecek bir yanı mı var? Mangada çizilen bir sayfayı atıyorum ortaya.
İlk defa kılıcını haki ile kaplayarak biri ile dövüştü. Ardından Mihawk'ı hatırlayıp ona bakıyor işte.

Aynı adam, Luffy yonkou indiriyoruz dediği zaman, ooo yonkou mu indiriyoruz diye sevinmişti de. Kendi gücüne güvenmese, Pica'dan hasar alacağını düşünse, neden orada öyle mutlu olsun zaten?

Benim yazdıklarımdan bunu mu anladın?
Yazdıklarının amacı belli zaten de bok atmak için bu kadarı yapılmaz. Zoro, Pica karşısında kılıcı çizilmediği için sevindiğini ciddi ciddi düşünüyorsan, Amiral ile dövüşme sırasın bende dediği zamanda seviyesini amiral olarak görmelisin diyorum. Aksi durum iki yüzlülük olmaz mı? Onu kabul ederim ama bunu kabul etmem dersen senin bileceğin iş.

Cidden bu mu yani aç tekrar oku EL'yi o zaman Luffy yaptığı tüm teknikleri nasıl yaptığını söylüyor ve bunun karşılığında hangi bedelleri ödediğini de görüyoruz lütfen ama adam zaten herhangi bir alıştırma-antrenman yapmadığı için bedelini ödüyor peki Zoro. Zoro'dan Asura ile ilgili bir açıklama gelmeden ortaya bir şeytani ruh çıkarmasını millet garip gözle bakıyor alıştırma veya antrenmanla çıkacak bir şey değil zaten adamın bunu demesinde bir abukluk olamaz böyle düşünüyor.
Yahu Luffy nasıl buldu bana onu söyle. Ne yitirmiş Luffy şu anda hangi yan etkisi var? Zoro'nun da nasıl yapıldığı söyleniyor, adam ruhu ile yapıyor. Açıklama tatmin etmediyse benim yapabileceğim bir şey yok. Fakat mangada açıklaması var.

Nasıl yaptığına gelirsek adam gayet antrenman yapan, meditasyon yapan birisi.Ayrıca sen benim dediğimi anlamadın bile. Asura beleş ise Luffy'nin o modu beleş, Sanji'nin diable jambe tekniğide beleş diyorum.

Son düzenleme:
Yazdıklarının amacı belli zaten de bok atmak için bu kadarı yapılmaz. Zoro, Pica karşısında kılıcı çizilmediği için sevindiğini ciddi ciddi düşünüyorsan, Amiral ile dövüşme sırasın bende dediği zamanda seviyesini amiral olarak görmelisin diyorum. Aksi durum iki yüzlülük olmaz mı? Onu kabul ederim ama bunu kabul etmem dersen senin bileceğin iş.

Yahu Luffy nasıl buldu bana onu söyle. Zoro'nun da nasıl yapıldığı söyleniyor, adam ruhu ile yapıyor. Açıklama tatmin etmediyse benim yapabileceğim bir şey yok. Fakat mangada açıklaması var.

Nasıl yaptığına gelirsek adam gayet antrenman yapan, meditasyon yapan birisi.Ayrıca sen benim dediğimi anlamadın bile. Asura beleş ise Luffy'nin o modu beleş, Sanji'nin diable jambe tekniğide beleş diyorum.

Aaa abi ben valla bir daha herhangi bir Zoro fanı ile tartışmayacağım anlamıyorsunuz çıldırtıyorsunuz insanı. Yani bundan sonra ne demesi gerek Luffy'nin adam hızlanmak için bir yol buluyor adamların tekniğini kavrıyor ve meyvesine adapte ediyor ama ömründen yiyor. Yani şu adamın yaptığı kadar Zoro'dan bir açıklama olsa amenna yok.Olan sayfayı inkar ediyorsunuz.
G3'üde Fusen'den esinlenerek yapıyor tek eksisi vücudunu ve kemiğini daha fazla şişirdiği için yan etkisini küçülmesi oluyor meyvesinin vücudu için hala ağır bir meyve olduğundan 2 yıl içinde iyi bir eğitimden sonra bu etkilerde gidiyor zaten

Son düzenleme:
İlk defa kılıcını haki ile kaplayarak biri ile dövüştü. Ardından Mihawk'ı hatırlayıp ona bakıyor işte.

Aynı adam, Luffy yonkou indiriyoruz dediği zaman, ooo yonkou mu indiriyoruz diye sevinmişti de. Kendi gücüne güvenmese, Pica'dan hasar alacağını düşünse, neden orada öyle mutlu olsun zaten?
Hmmm diyorsun ki büyük usta Mihawk, Zoro'ya hakili kılıç ile dövüşmenin nasıl yapıldığını öğretmemiş ve Zoro da haki ile dövüşmeyi ilk kez keşfediyor. :(

Adam kılıcına bakıyor yav. Öyle bir anlatıyorsunuz ki kılıcın üzerinde bir portal var ve ordan Mihawk'ı görüyor. Bak, Zoro ne diyor: Hiç çentik veya çizik yok. Ve bunu kılıca bakarak söylüyor. Yani adam kılıcı inceliyor. Ama siz diyorsunuz ki orada kılıca baktığında Mihawk'ı hatırladı. :/

Eee Zoro o sözü söyledi diye herkesi alır moduna mı geçiyor? :( Serinin başında da Mihawk'a karşı kendine güveniyordu. Sonrası malum. Öyle hadi gidip alalım demeyle olacaksa o işler :(

Yahu seride olmayan bir şey mi söyledim? Manga sayfası ortada. Azıcık bakan görür. Adam kılıcı inceliyor ve seviniyor. Bunu inkar etmenin ne anlamı var? Şimdi de manga sayfasını attık diye mi ikiyüzlü olduk...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık