Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
En son Pica önünde kılıcım zarar görmedi diye seviniyordu. Tekrar edeyim PİCA. Hani öve öve bitirilemeyen Zoro'nun silahlanmada çekindiği kişi Pica ama bu adam gidip Dof ve Kata alacak.
Çörekçi öncelikle hoş geldin canım :D

Kılıcı'na sevinmesi ne alaka şimdi? Ve Pica dan nasıl çekinmiş? Başka manga'mı okudun yoksa sen? Adam kaç saat kaçtı sonra tek yedi yahu :D

Çörekçi öncelikle hoş geldin canım :D

Kılıcı'na sevinmesi ne alaka şimdi? Ve Pica dan nasıl çekinmiş? Başka manga'mı okudun yoksa sen? Adam kaç saat kaçtı sonra tek yedi yahu :D
Hoş gördük canım benim.

Şu sahneyi diyorum ya:
Zoro 32 dişi ile sırıtıyor ya. Mihawk demiş ya, kılıcını haki ile korursan zarar gelmez diye. Zoro da Pica karşısında, kılıcıma haki bastığım için kılıçta çentik yok diye seviniyor. Adam, Pica'nın hakisi kılıca zarar verebilir diye düşünmüş baksana :D

Hoş gördük canım benim.

Şu sahneyi diyorum ya:
Zoro 32 dişi ile sırıtıyor ya. Mihawk demiş ya, kılıcını haki ile korursan zarar gelmez diye. Zoro da Pica karşısında, kılıcıma haki bastığım için kılıçta çentik yok diye seviniyor. Adam, Pica'nın hakisi kılıca zarar verebilir diye düşünmüş baksana :D
Çekinmek falan yok. Çekinse ilk karşısına geldiğinde, sen benim kalibremde değilsin demezdi. Zaten tek bir vuruş ve pert oldu Pica. Burada da bakıp teyit ediyor işte, yani o kadar şey yapılacak bir sahne değil :D

Çekinmek falan yok. Çekinse ilk karşısına geldiğinde, sen benim kalibremde değilsin demezdi. Zaten tek bir vuruş ve pert oldu Pica. Burada da bakıp teyit ediyor işte, yani o kadar şey yapılacak bir sahne değil :D
Sayfa ortada la. Pica karşısında kılıcıma çentik almadım diye sevinen Zoro var. Şimdi bu adam Pica seviyesindeki birisinin hakisi benim hakimi aşıp kılıca zarar verebilir diye düşünüyorsa ve bu olmadığı için seviniyorsa, Doff'un ve onun üstündeki Kata'nın hakisini nasıl aşacak. :D

Sayfa ortada la. Pica karşısında kılıcıma çentik almadım diye sevinen Zoro var. Şimdi bu adam Pica seviyesindeki birisinin hakisi benim hakimi aşıp kılıca zarar verebilir diye düşünüyorsa ve bu olmadığı için seviniyorsa, Doff'un ve onun üstündeki Kata'nın hakisini nasıl aşacak. :D
Valla ben öyle düşünmüyorum. Bir fb çakmışlar işte bilgi verilmek için yapılmış :D Yoksa arada dağlar kadar fark var mantıklı olmuyor öyle düşünmesi :D

İlki diyorsun lakin kaç tane daha yiyor ve dayanıyor. Bu kadar saldırı yapan ve yiyip dayanan Luffy ile Lucci'nin sikleti çok üsttedir Zoro'dan. Boşuna yırtınmayalım. :/
Dayanması önemli değil. Sonuçta tekkaisi standart bir saldırı ile kırılıyor. Zoro da pek ala kırabilir. Ve Zoronun kesmesi luffynin yumruklarından daha bitirici. Luffy 100 kere vurur Zoro 2 kere keser. Sen herhalde Lucci kakuyu tekler sanıyorsun :D

Luffy'nin ömründen yiyen tekniklerle zor bela yendiği Lucci'yi, Zoro ne idüğü belirsiz beleş bir güçle yenemez.

Hoş gördük canım benim.

Şu sahneyi diyorum ya:
Zoro orada pikayı kesti diye değil, aklına Mihawk geldi diye gülerek o anı hatırlıyor. Nasıl manga okuyorsunuz hakkatten anlamıyorum. Ayrıc konu pikayı kesmek değil, konu o kadar büyük devasa bir kütleyi kesip kılıcından çizik olmaması. Bu şu demek kılıcını uzman olacak kadar iyi haki kaplıyor. Burada zoronun övülmesi gerekir yerilmesi değil.

Son düzenleme:
Mantığa bak :/ O zaman Zoro'nun amiral ile dövüşme sırası bende dediği zaman gücünü amiral olarak alman gerek. Karaktere bok atacağım diye bu kadar da kasmamak gerek.

Luffy'nin ömründen yiyen tekniklerle zor bela yendiği Lucci'yi, Zoro ne idüğü belirsiz beleş bir güçle yenemez.
Zoro yenemezdi de, Luffy'nin ömründen yiyen tekniklerin etkisini görmedik. Ayrıca Asura beleş ise Luffy'nin modları da beleş. Hiç bunun için antrenman yaptığını görmedik Luffy'nin...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık