Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Bal oda, zaten serideki en sevmediğim şeyde bu. Bizimkilere miliyon defa vuruyorlar birşey yok bizimkiler vurunca pert(“Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar” sözünü biryerden duymuş mangaka)

Misal dağı taşı kesen, delen , parçalayan saldırıların insanlara karşı yapıldığında anca önde biraz kesik,ağızdan hafif kan gelmesine kılım.
Hakiden sonra tamam da öncesinde çok manasız evet. Ejder derisinden mi yapıldın birader derler.

Zoro çok çok dayanıklı olduğu için o kadar hasar almasına rağmen kalkıp tekleyebiliyor. Seriyi baştan oku bence....

Kuro'yu o an alabilir miydi :S Bilemiyorum valla ya. Herhalde Kuro'nun pençelerindeki çeliğin kokusunu duyabildiğini falan görürdük. Sonra keserdi işte.
Kesinlikle sonradan anladım ki Zoro'ya haksızlık etmişim nasılda kaçırmışım yav ben seriyi baştan bir okuyup geleyim en iyisi.

Zoro vs Lucci örneği verilmiş. Luffy'nin iman gücüyle yendiği adamı Zoro'nun yeneceğini düşünmek de ne bileyim fanboylukta son nokta sanırım. :/

Tek nedir nasıl yenir görüyorsunuz. Fazla söze gerek yok.

Zoro vs Lucci örneği verilmiş. Luffy'nin iman gücüyle yendiği adamı Zoro'nun yeneceğini düşünmek de ne bileyim fanboylukta son nokta sanırım. :/

Tek nedir nasıl yenir görüyorsunuz. Fazla söze gerek yok.

Farkettin mi? Sadece Nami-sama hazretleri tek yemiyor :utaniyorum:
Zeus olmadan. Bi de olsa. Fiyuuu

Değil mi?

Zoro boşuna kılıç ustası olmaya çalışıyor. Aslında kılıçları bıraksa, yumruk ile saldırı gücünün kılıçlar ile aynı olduğunu farkedecek ama o zeka nerde.... Ha bir de Buggy serinin en gerizekalı adamı zaten. Sadece kılıç saldırılarına karşı bölebiiliyor kendinin falan.
Bu kısımda dalga geçme çabanı görüyorum ama alakasız buldum, saçmalıyorsun. Buggy normal saldırılara karşı da vücudunu bölebilir ancak kılıçtaki gibi değil durum tutar ağzının üstüne vurursun Luffy gibi. Zoro'nun fiziksel gücü yeterli gelir mi? Gelir. Seri başında bile hayvani bir fiziksel gücü olduğunu da reddedecek değilsin heralde... Peki Buggy gibi bir ezik daha mı hızlı Zoro'dan? Değil. Nasıl yenemez denebilir anlamıyorum. Hani şans bile verilmiyor. Şaka gibi...

Bu kısımda dalga geçme çabanı görüyorum ama alakasız buldum, saçmalıyorsun. Buggy normal saldırılara karşı da vücudunu bölebilir ancak kılıçtaki gibi değil durum tutar ağzının üstüne vurursun Luffy gibi. Zoro'nun fiziksel gücü yeterli gelir mi? Gelir. Seri başında bile hayvani bir fiziksel gücü olduğunu da reddedecek değilsin heralde... Peki Buggy gibi bir ezik daha mı hızlı Zoro'dan? Değil. Nasıl yenemez denebilir anlamıyorum. Hani şans bile verilmiyor. Şaka gibi...
Bu adamın kılıç saldırıları ile kılıçsız saldırıları benzer seviyede ise bu adamın kılıç ustası olma çabaları boşa. Adam kaslı diye herkesi yenecek güçte saldırı yapar diye düşünüyorsunuz herhalde. Hız falan hikaye yani. Zoro'nun yumruğu ile slashı benzer seviyede diye düşünüyorsunuz galiba. Luffy meyve tabanlı saldırı yapıyor, o kadar çabalıyor. Eee sonra Zoro efendi gelip kendi alanı olmayan bir durumda Luffy ile benzer etki yapıyor. Oh ne ala. Sonra da millet sizin gibi düşünmüyor diye ''ikiyüzlü''. Önce elma ile armudu karşılaştırmamaya çalışın bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık