Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Ben anlamıyorum Luffynin tek artısı ana karakter olması değil mi?Kör bile çoğu zorlu rakiplerini bal,şans,mangaka yardımı ile aldığını söyler.Zoroyda öyle artılar verse alır bu rakipleri(Enel hariç, elektiriği hertürlü yiyecek çünkü).Bu artılar hariç vs atsa Croco,Lucci,Kata,Dof ve Eneli alamazdı(Luffy de alamazdı)

Ben anlamıyorum Luffynin tek artısı ana karakter olması değil mi?Kör bile çoğu zorlu rakiplerini bal,şans,mangaka yardımı ile aldığını söyler.Zoroyda öyle artılar verse alır bu rakipleri(Enel hariç, elektiriği hertürlü yiyecek çünkü).Bu artılar hariç vs atsa Croco,Lucci,Kata,Dof ve Eneli alamazdı(Luffy de alamazdı)
Öyle olsa Nami bile alır. O zamanki şartlara göre konuşmamız gerekiyor. Bana göre 4 kişi falan dışında hepsini alırdı.

Mr 1 tarafından defalarca kesilmiş ve son ana kadar çizik atamamış adam çok balsız yani?

Zoro her zamanki gibi bandasını takıyor ve Kaku maçı başlıyor gördüğümüz üzere Zoro hız konusunda geride kalıyor
Zoro'nun hızı yetmiyor ve açık veriyor ve bu sahnelerin arasında hiç bir zaman üstünlük kuramıyor.

Malum rankyaku sahnesine gelelim bir tarafı atıp bir tarafı atmamak olmuyor öyle
Atağını tekkai ile alıp almamak benim kararım nasıl çeliği kesmek gibi hissettirdi mi ? Yani Mr1'daki etkiyi yaratacak bir shishi sonson çakamamış rankyaku'yu bile aşamamış saldırısı ? Ne tekkai kırmasından bahsediyorsun gelelim çizik atabildiği sahneye 1 2 tane var zaten ve bu çizik atma anına kadar adam Nitouryu stilini yani tam güçte savaşmıyor bile onu da belirteyim

Buraya kadar tamam peki bundan sonrasını niye atmıyorsun? Yani Kaku'nun tam güce geçtiği zamanı asıl haliyle çok sonradan çarpışıyor adam ? :D

Bak Kaku kendi ağzıyla diyor sanırım seni biraz küçümsemişim yani bu zaman kadar adam full performans dövüşmüyordu bile peki bu zamana kadar hangisi daha ağır hasar almış Zoro mu Kaku mu üstelik Kaku'nun bir iki çizigine rağmen. Yani Zoro'nun nereden geldiği tam belli olmayan malum tekniği olmasa yenilecekti.

Ayrıca senin dediklerine gülerler 2200 Dourikilik adama saldırı gücünü son ana kadar eriştiremeyen adam ile 4400 dourikilik bir adama dövüşün en başından gücünü eriştiren adamın saldırı güçleri aynı olamaz zaten.
Zoro çok çok dayanıklı olduğu için o kadar hasar almasına rağmen kalkıp tekleyebiliyor. Seriyi baştan oku bence....

Kuro'yu o an alabilir miydi :S Bilemiyorum valla ya. Herhalde Kuro'nun pençelerindeki çeliğin kokusunu duyabildiğini falan görürdük. Sonra keserdi işte.

Mr 1 tarafından defalarca kesilmiş ve son ana kadar çizik atamamış adam çok balsız yani?
Bal oda, zaten serideki en sevmediğim şeyde bu. Bizimkilere miliyon defa vuruyorlar birşey yok bizimkiler vurunca pert(“Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar” sözünü biryerden duymuş mangaka)

Misal dağı taşı kesen, delen , parçalayan saldırıların insanlara karşı yapıldığında anca önde biraz kesik,ağızdan hafif kan gelmesine kılım.

@William cutting

Luffy bile o güçle bu haldeyse Namiyi o güçle aldırırsa seriyi herkez bırakır.Şahsen ben seriyi okumaya 1-2 ay ara vermiştim.Sırf japon balığı Bigmomın saldırısını karşılayıp sonrada tek darbeyle gemiden savurmuştu diye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık