Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Dayanıklılık

Bence Zoro fanları bile inanmıyor Zoroya o yüzden durmadan başka karakterler hakkında muhabbet çevriliyor. Dikkat dağıtma, en sevdiğim. :D

Pika da zarar almadı kılına bile zarar gelmedi sonuçta. Pika'yı tabiki de açık vermişken yakalıyor. Sonuçta arkadan uçarak geleceğini bilmiyordu. Yarıya kesildikten sonra zaten her şey bitiyor. Bu arada Luffy Enel'in yanına getirilmekle açık bulmuyor ama Zoro arkasından fırlatılmakla açık buluyor bu net ortada.
Zoro daha Bartolomeo ve Robini kurtarınca Pica nın gücünün nasıl çalıştığını anlıyor fırlatılıncada picanın üst parçada kaldığını görüyor zayıflık görmedi aksine eze eze yendi ha zayıflık dediğin pica 'nın taşın içinden çıkıp tek yemesi ise oda Zoro nun gücüne ve zekasına işaret ediyor

Zoro daha Bartolomeo ve Robini kurtarınca Pica nın gücünün nasıl çalıştığını anlıyor fırlatılıncada picanın üst parçada kaldığını görüyor zayıflık görmedi aksine eze eze yendi ha zayıflık dediğin pica 'nın taşın içinden çıkıp tek yemesi ise oda Zoro nun gücüne ve zekasına işaret ediyor
İyi de fırlatılması ona bu açığı yaratıyor dediğim anlaşılmıyor herhalde. Ben Zoro akıl aldı demiyorum zaten.

Dur ben yazayım bir şeyler, hava açıktı, kuşlar ötüyordu attığın sayfalar önemsiz bu yüzden :hhh:
Hahaha :hhh:
O yardım mı değil mi diye sordum alakasız bir sürü şey yazmışsın. Elbet bir degil. Zoro top gibi fırlatılmasa Pika'yı belki de indiremeyecekti. Arkasından fırlatılması ve bu sayede açık bulup onu yarıya bölmesi ile bunu tabi bir tutamazsın.
Reyiz Zoro’nun aldığı da yardım dedim ya ama aynı değil. Sanki Luffy’nin bu konusunu konuşmuyoruz gibi alakasız bir sürü şey yazmışsın demişsin... :D

Pica çok çabuk yer değiştiriyor o konuda çok avantajlı. Ama bu kas gücü avantajı değil çünkü Zoro, Pica’yı denk getirdiği anda indirdi zaten. Yani Zoro’nun aldığı yardım çok büyük değil ve Luffy’nin aldığı gibi yardımlar değil. Hatta yanından bile geçmez yardım olarak Luffy’nin... :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık